Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Meble_z_Ikei

7 lutego 2015, 20:00

Pff, kto nigdy nie oszukiwał w Monopoly?

Avatar NesquikBoi

6 lipca 2020, 16:01

@Meble_z_Ikei: zostałeś odkopany przeze mnie

Avatar DoktorDiksior

10 lutego 2015, 17:19

Co się wydarzyło o 16:00? CO SIĘ WTEDY WYDARZYŁO?!

Avatar Archeologwinternetach

15 stycznia 2016, 15:14

@DoktorDiksior: Mama zrobiła kanapki.

Avatar Hartio

17 lutego 2018, 12:39

Avatar KayonPL

16 lutego 2020, 09:46

@Hartio: Istotnie.

Avatar Predator_PL

10 marca 2017, 20:13

Gra jest spoko co prawda po jakimś czasie nudzi ale jednak fajnie gra się swoją drogą to ja chyba postawiłem hotel tylko 1 RAZ XDDDDD

Avatar revan21

30 maja 2018, 16:31

@Predator_PL: no beka

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2016, 14:34

Monopoly: gra, która nigdy się nie kończy i powoduje wojny.

Avatar Nieznany_analfabeta

10 lutego 2015, 10:47

W wakacje 9 godz na ta gre straciłem 1 dnia :D . To według mnie nie strata bo fajnie się gra :D .

Avatar kotul

14 lutego 2015, 15:56

@Nieznany_analfabeta: można się poduczyć matmy ;)

Avatar Cool_Cat

27 czerwca 2015, 10:34

@Nieznany_analfabeta: ja miałem 12... :D

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2015, 21:24

a ja mam na wii :)

Avatar PolskiKaktusPL

7 lutego 2015, 18:31

Pffff ja z kuzynem grałem bite 8 godzin w euro biznes. ;d

Avatar VanQuisch

10 lutego 2015, 12:04

@PolskiKaktusPL: Heh, ja jak grałem w to 4 godz to myślałem, że to długo ale teraz widzę, że te 4h to małe miki.

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2015, 10:44

Pamiętam jak z kolegą w to grałem... Myślałem że już będziemy w to grać do usranej śmierci.

Avatar Space

10 lutego 2015, 10:13

Niemożliwe, że wszyscy są wkurzeni. Jeden zawsze jest szczęśliwy i zbiera całą kasę ;)

Avatar TheSticks

10 lutego 2015, 10:11

"Zagrajmy w Monopol" Powiedział pijany żul.

Avatar Suweren

8 lutego 2015, 12:03

Tak szczerze ile osób dograło do końca?

Avatar kotul

8 lutego 2015, 12:28

@Suweren: ja.1.

Avatar Lagonablue

27 czerwca 2015, 12:34

@Suweren: ja

Avatar maciekja145

7 lutego 2015, 20:48

Dobrze to znam .

Avatar Maks2603

Edytowano - 7 lutego 2015, 17:23

Jak oni mogą grać 5 godzin w Monopoly? To jest gra maksymalnie na 2 godziny.

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2015, 17:25

@Maks2603: Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz

Avatar misko02

10 lutego 2015, 14:20

@Maks2603: to ja w dwie osoby dłużej gram ... Jak grałem w 4 osoby na wycieczce to graliśmy 7 godzin, prawie całą noc xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar kotul
Dodane przez: kotul

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To się nie może nie udać

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie są aż takie pyszne

Co za przypadek

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka