Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kamstasz

10 lutego 2015, 20:22

Głupota że coraz częściej dla nastolatków picie alkoholu jest trendy. Myślą że jak wypiją piwo to są tacy dorośli.

Avatar kukiz244

Edytowano - 10 lutego 2015, 21:39

@Kamstasz: wiesz ile ku*wa się tego nasłuchałem w autobusie jadąc do szkoły? zawsze w poniedziałek słyszę jak to któryś gimbus się nie naj*bał albo gumbusiara co z kim nie robiła. To jest po prostu żenujące

Avatar PiesAndaluzyjski

9 marca 2023, 17:04

@Kamstasz: właśnie coraz mniej trendy jest

Avatar bezlada

10 lutego 2015, 21:13

W Polsce prawko nie jest dowodem tożsamości. Także nic z tego gimby!!

Avatar SamurajSonia

10 lutego 2015, 22:49

@bezlada: wystarczy, że widać, że jest właścicielem prawka i jest data urodzenia. nawet można wziąć na legitymację szkolną jeśli tylko data wskazuje na 18+

Avatar Tomasz95

7 sierpnia 2015, 12:33

@bezlada: W Polsce obrona przed seryjnym mordercom jest karalna.

Avatar VeryMary

25 czerwca 2015, 08:50

:-()

Avatar terminator8

11 lutego 2015, 06:27

widzieliście ID z legitymacji szkolnej? 666!

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2015, 23:06

Hah życiowe :D aż mi się przypomniał ten smak picia po lasach jako gimbus.

Avatar zatoka

10 lutego 2015, 22:11

Niby donosicielstwo to bycie największą mendą, ale czasem mam ochotę zakapować tych wszystkich gimbusów co jarają pod szkołą i chleją gdzieś za śmietnikiem...

Avatar wiki22

10 lutego 2015, 22:10

I ten dowód osobisty xd

Avatar TheSticks

10 lutego 2015, 20:54

U nastolatków kac wygląda jak... <lenny face>

Avatar kuboskixd

8 lutego 2015, 14:33

czyli dla nastolatków to przygoda

Avatar opliko95

8 lutego 2015, 14:51

@kuboskixd: niestety coraz częściej nie...

Avatar kuboskixd

8 lutego 2015, 16:48

@opliko95: czemu :[

Avatar opliko95

Edytowano - 8 lutego 2015, 16:50

@kuboskixd: bo piją coraz częściej

Avatar kuboskixd

Edytowano - 8 lutego 2015, 16:59

@opliko95: drobny szczegół

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fergus

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Znak czasów

To będzie bolało

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka