Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 lutego 2015, 15:24

To takie koksy tam można? OMG, Tivolt jest w to najwyraźniej słaby.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar begaz84PL

10 lutego 2015, 21:38

Zbieramy się!

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2015, 00:26

@begaz84PL: jak dzięki kolo biedrony! xD

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2015, 16:18

Cóż to za zabawna gierka? Trochę podobne do Just Cause...

Avatar XpiterekX

10 lutego 2015, 16:51

Dying Light. :)

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2015, 21:55

@XpiterekX: Ah dzięki :)

Avatar tomekboldys

10 lutego 2015, 18:21

co to gra?

Avatar nabijaczleweli

10 lutego 2015, 19:01

@tomekboldys: Dying Light

Avatar tomekboldys

10 lutego 2015, 19:09

@nabijaczleweli: AA znam ale nie lubie zombie :D

Avatar Lacoste

10 lutego 2015, 15:04

W Dying Light skacząc na dachy samochodów i na worki z śmieciami nie otrzymuje się obrażeń od upadku :)

Avatar mrklorens

10 lutego 2015, 15:10

@Lacoste: to nie ma sensu

Avatar Lacoste

10 lutego 2015, 15:19

@mrklorens: WIem ale to gra ;P

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2015, 15:47

@mrklorens: W assasin creed jak skoczysz do siana też nie otrzymujesz obrażeń. Gry mają mechanikę żeby nie było nudno.

Avatar nabijaczleweli

10 lutego 2015, 19:02

Skaczesz z najwyższej wieży w okolicy, łapiąc się 3 metry nad ziemią ośmioma palcami. Yep.

Avatar azazel1235

10 lutego 2015, 18:56

to co ma powiedzieć gość z prototype'a?

Avatar pozi98

10 lutego 2015, 17:12

mogło być troche realizmu może chociaż zgniecenie samochodu

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2015, 15:55

ktos tu kupil nowa gre techandlu

Avatar korobov

10 lutego 2015, 15:07

Ok. 45 m/s, czyli energia kinetyczna wynosi ok. 98kj energii przy upadku.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar rakso

Edytowano - 10 lutego 2015, 21:51

@Batman75: Energia kinetyczna = masa * prędkość podniesiona do kwadratu / 2
Ek=mv²/2 [J=kg*m²/s²]

Facet na gifie spada przez około 4.5 s, czyli osiągnął prędkość 45 m/s (przyśpieszenie ziemskie ≈ 10 m/s²). Zakładając, że jego masa jest równa 80 kg, po podstawieniu danych do wzoru wyjdzie nam, że energia kinetyczna w momencie zetknięcia z podłożem była równa 81000 J (dżul - jednostka energii), czyi 81 kJ.

Jako Batman powinieneś wiedzieć takie rzeczy.

Avatar Batman75

11 lutego 2015, 19:24

@rakso: z takimi rzeczami to chodzę do tego kolesia:

Avatar mozaj

8 lutego 2015, 23:55

Dobre zawieszenie ma ten Bus...
Z pewnością wyruszane na polskich drogach...

Avatar IFapToHentai

8 lutego 2015, 14:26

Też tak umiem! Potrzymaj mi piwo.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar IFapToHentai

8 lutego 2015, 14:39

@Oyamaneko: #worth

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2015, 16:50

@Oyamaneko: #totallyworthit

Avatar TypowyPolak

8 lutego 2015, 15:09

Typowe Dying Light

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Slenderowiec2012
Dodane przez: Slenderowiec2012

Trzeba brać osobną torbę

Najbardziej realistyczny spośród modów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Mało znany szczegół

Płać pan

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka