Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2015, 17:00
A oto dowód
Odpisz
11 lutego 2015, 15:07
@EpicArcher: Jesteś za**bisty :d :D
Odpisz
11 lutego 2015, 18:34
@Szymon2727: Heh, dzięki :)
Odpisz
25 września 2021, 09:09
@EpicArcher: chad
Odpisz
24 grudnia 2021, 20:41
@DRAGON_POLSKA: proste, że tak
Odpisz
11 lutego 2015, 22:56
Chwila, chwila, czasem trolluję, że czegoś nie ogarniam, ale o co teraz chodzi?
Odpisz
11 lutego 2015, 15:26
Mi w szkole na szafke przylepili naklejkelę z napisem: "I love violletta" po lekcjach zdrapywałem 20 minut
Odpisz
11 lutego 2015, 15:27
@Ghostt: Smutna historia : (
Odpisz
8 lutego 2015, 17:55
A teraz na to nasikać!
Odpisz
11 lutego 2015, 15:17
nasikac? chyba cie poje**ło! nasrać sraczką jakiegoś grubasa jedzącego chili!
Odpisz
11 lutego 2015, 15:03
A może to Seba zrobił dla swojej dziewczyny...
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2015, 17:37
Ja lubię Vilu, a inni nie. Mnie to nie denerwuje, innych tak. Mnie denerwuje, jak mój sąsiad na cały ryj, o 6:00 RANO drze mordę "zrobiłem kupe"!! I żyję? Żyję.
Odpisz
11 lutego 2015, 15:07
@happymemery: A w zasadzie to po co to napisałaś? :v Wiesz, ekspertem nie jestem, ale na jeja mało kogo obchodzi kupa Twojego sąsiada ;)
Odpisz
11 lutego 2015, 17:20
@buttie_cullen: Jeżeli boli cię dupa, że ją lubię i ją bronie i jadę na jej koncert (przyjeżdża do polski ALE SIĘ JARAM) to masz problem.
Odpisz
11 lutego 2015, 18:45
@happymemery: A MY SIĘ NIE JARAMY JAKĄŚ KOLEJNĄ PSEUDOGWIAZDKĄ ;)
Odpisz
11 lutego 2015, 18:46
@happymemery: Eeee...jedziesz na koncert kupy Twojego sąsiada? Przepraszam,ale dokładnie to wynika z Twojej odpowiedzi ;)
Odpisz
11 lutego 2015, 19:11
@buttie_cullen: Każdy ma swoje gusta... Może lubi śpiewające kupy?
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2015, 19:53
@DeadExtreme: Nie. Jadę na koncert Vilu. Chociasz (tak specjalnie walnęłam orta, a co??) nie raz u niego byłam i widziałam jego kupę. Ach ci pseudofajni ludzie. Uwarzają, że są fajni bo zaczną wyzywać 12-letnie dziecko lubiące Violettę. Ja nie wytykam ludziom chorych błędów. A tak z drugiej strony, to powiedziałam najpierw, że ją bronie, czyli tak kagby zmieniłam temat.
Odpisz
11 lutego 2015, 20:05
@happymemery: Ta składnia, ta interpunkcja, ta ortografia. >.<
Żeby zrozumieć twoje zdanie, musiałem to przeczytać trzy razy...
Odpisz
11 lutego 2015, 20:12
@DeadExtreme: No widzisz....
Odpisz
11 lutego 2015, 21:25
@buttie_cullen: nie karm trolla, lub idioty
Odpisz
11 lutego 2015, 21:37
@happymemery: Naprawdę pomyślałaś/eś,że jestem tak tępa, by nie zrozumieć? Po prostu zwróciłam uwagę na Twój błąd językowy... :)
Odpisz
8 lutego 2015, 18:53
fanka sroletty w pobliżu... uważać
Odpisz
8 lutego 2015, 17:48
dla osób które nie widzą :
Violetta ❤
Odpisz
8 lutego 2015, 18:35
@Lady1000000: No co ty...
Odpisz
8 lutego 2015, 19:03
DLA OSÓB KTÓRE NIE WIDZĄ!!!
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2015, 19:06
@Lady1000000: Nie będę tego komentować.
Zaraz...
Odpisz
11 lutego 2015, 15:18
@Lady1000000: Jak można tego nie zauważyć? Rzuca się w oczy -.-
Odpisz
11 lutego 2015, 15:59
@Soberker: Rzuca się w oczy jak sraczka sąsiada kolegi powyżej (trochę wyżej niż fanka sroletty)
Odpisz
11 lutego 2015, 21:26
@Soberker: na telefonach nie
Odpisz
8 lutego 2015, 16:37
zmarnowany śnieg :/
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2015, 16:46
Już wyszedłem i to zniszczyłem ;)
Odpisz
8 lutego 2015, 17:20
@EpicArcher: dziękuję :3
Odpisz
8 lutego 2015, 17:24
Nie ma za co, polecam się na przyszłość ;)
Odpisz