Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 maja 2012, 21:02

Fajneee!!! ale co znaczy le???

Avatar Przyjaciolka

9 kwietnia 2014, 13:07

*Le - Czyli ktoś w danym momencie coś robi. Np. *Le odrabiam prace domową. Myśle że pomogłam :)

Avatar SirStanczyk

12 kwietnia 2017, 13:24

@Przyjaciolka: Nie. Sorry, ale bardzo nie poprawnie to rozumiesz więc nie mów innym błędnie

Avatar Tymek590

19 czerwca 2018, 09:11

stereotyp o języku francuskim

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2016, 12:03

3 gamonie z klasy to lubią.... mam wzywać egzorcyste? a i mój kolega słucha gangu albani (oni też)
to jak?

Avatar Kajtusiek

8 września 2012, 08:47

koń rafałek zobaczie sobie na youtube

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2012, 11:02

Koń Rafał, Koń Rafał nananana ninanina Koń Rafał!

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2012, 21:18

leci w TV?

Avatar xvqMK00

12 marca 2012, 19:15

hehe koś rafał

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2012, 15:39

dlaczego do " el " taty ?

Avatar Karina105

12 marca 2012, 08:23

@Wwa94: Miało być do LE taty xd
Kooń Rafał nananaana xd

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2012, 09:46

@Karina105: aha rozumiem

Avatar glu7878

11 marca 2012, 11:53

Jak ja nienawidzę tego konia... >.<'

Avatar Baca_online

11 marca 2012, 10:37

słabiutko.

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2012, 10:03

Rafał Koń :P

Avatar BUCxD

11 marca 2012, 09:39

Rafał Koń

Avatar MalyMIs

11 marca 2012, 09:19

Koń Rafał, koń Rafał !!! :D

Avatar Gniotek7

11 marca 2012, 09:30

@MalyMIs: też to oglądam jest super

Avatar poduszka123

9 marca 2012, 18:14

kapkę nie czaję

Avatar Mnich1

11 marca 2012, 03:08

@poduszka123: Zapewne chodziło o Konia Rafała taki serial z głupim koniem w roli głównej :P

Avatar nefo12

8 marca 2012, 16:10

haha dobre sie usmialem 5/5 (gdyby ktos nie wiedzial) http://www.youtube.com/watch?v=shTSbHQ1-qA

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mati2003
Dodane przez: Mati2003

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zdeklasowani znowu

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nieuczciwa ocena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka