Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CZLEK

30 grudnia 2022, 20:21

Więcej serc niż strzałek? Co?

Avatar KubiXator

9 lipca 2019, 08:22

Podpiszę 6 i 2 od dołu

Avatar Filipsss

18 grudnia 2017, 22:16

Daj te M82 :p

Avatar
Konto usunięte

25 października 2017, 06:12

nie ma MAC-10?

Avatar lazur1225

15 lutego 2015, 11:28

plz daj tamta mp5 na kilka dni ;p

Avatar sylwon1234

16 września 2016, 22:27

@lazur1225: Gdzie ty tu widzisz MP5?

Avatar TheOfficialForeus

1 stycznia 2018, 17:06

@sylwon1234: odpisujesz do komentarza po roku

Avatar sylwon1234

18 stycznia 2018, 07:44

@TheOfficialForeus: Mówiłeś coś?

Avatar TheOfficialForeus

1 lutego 2018, 17:29

@sylwon1234: specjalnie to napisałem

Avatar
kroganin

10 kwietnia 2019, 16:26

@TheOfficialForeus: Ale wy jesteście dziecinni.

Avatar Predator_PL

29 września 2015, 15:12

przynajmniej nie z innym ale z innymi

Avatar baretos

15 lutego 2015, 13:12

Jakie piękności o.o dla mnie ten mtar ^^

Avatar adampolska

15 lutego 2015, 13:31

@baretos: Znasz bfp4f?Jeśli tak to mam takiego

Avatar amekninja555

15 lutego 2015, 16:32

@adampolska: Znasz BF P4F? Jeśli tak, to mam takiego. Jeśli jednak nie znasz - to ja takiego nie mam. :c

Serio? Taka jest LOGIKA w twoim zdaniu. ;-;

Avatar baretos

15 lutego 2015, 16:37

@adampolska: człowieku ... mam w to przegrane 32 dni na szturmowcu czyli jakieś 768 godzin i wszystkie bronie oprócz aeka i ak ;) 29 lev a na snajperze 21

Avatar adampolska

15 lutego 2015, 17:56

@baretos: 👌

Avatar Hoguzzos

15 lutego 2015, 16:04

gdzie G36C? ;<<<

Avatar SzarusiaSparkle

15 lutego 2015, 15:25

xD

Avatar MrocznyWilk

15 lutego 2015, 11:06

Chyba dlatego, że jest bogaty, skoro stać go na tyle broni...

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2015, 11:15

@MrocznyWilk: Albo mogą być to repliki asg które zbierał latami

Avatar bylejakbylegdzie

15 lutego 2015, 11:24

czyli i tak jest bogaty skoro stać na tyle replik

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2015, 11:39

@bylejakbylegdzie: Ale nie na tyle żeby mieć prawdziwą broń, po za tym nie wiemy czy to bazarowe repliki które dobrze wyglądają

Avatar DeadExtreme

15 lutego 2015, 13:22

@bylejakbylegdzie: O ile się nie myle repliki są tańsze od prawdziwych broni. A bogaty nie musi być, mógł odkładać latami.

Avatar monho25

15 lutego 2015, 12:49

Jeśli to asg, to chętnie kupiłbym taką snajperkę, ale żeby była na sprężyne. :D Na co2 nie przyjmuję.

Avatar LobodPL

15 lutego 2015, 12:05

Co do snajp to wymień jedną na AS 50 :)

Avatar AresXX22

15 lutego 2015, 11:53

Korytarz demokracji.

Avatar Maks2603

15 lutego 2015, 11:15

Daj jednego...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Przerwa na herbatkę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ikony

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka