Moja dziewczyna nigdy mnie nie zdradziła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2022, 20:21
Więcej serc niż strzałek? Co?
Odpisz
9 lipca 2019, 08:22
Podpiszę 6 i 2 od dołu
Odpisz
18 grudnia 2017, 22:16
Daj te M82 :p
Odpisz
25 października 2017, 06:12
nie ma MAC-10?
Odpisz
15 lutego 2015, 11:28
plz daj tamta mp5 na kilka dni ;p
Odpisz
16 września 2016, 22:27
@lazur1225: Gdzie ty tu widzisz MP5?
Odpisz
1 stycznia 2018, 17:06
@sylwon1234: odpisujesz do komentarza po roku
Odpisz
18 stycznia 2018, 07:44
@TheOfficialForeus: Mówiłeś coś?
Odpisz
1 lutego 2018, 17:29
@sylwon1234: specjalnie to napisałem
Odpisz
10 kwietnia 2019, 16:26
@TheOfficialForeus: Ale wy jesteście dziecinni.
Odpisz
29 września 2015, 15:12
przynajmniej nie z innym ale z innymi
Odpisz
15 lutego 2015, 13:12
Jakie piękności o.o dla mnie ten mtar ^^
Odpisz
15 lutego 2015, 13:31
@baretos: Znasz bfp4f?Jeśli tak to mam takiego
Odpisz
15 lutego 2015, 16:32
@adampolska: Znasz BF P4F? Jeśli tak, to mam takiego. Jeśli jednak nie znasz - to ja takiego nie mam. :c
Serio? Taka jest LOGIKA w twoim zdaniu. ;-;
Odpisz
15 lutego 2015, 16:37
@adampolska: człowieku ... mam w to przegrane 32 dni na szturmowcu czyli jakieś 768 godzin i wszystkie bronie oprócz aeka i ak ;) 29 lev a na snajperze 21
Odpisz
15 lutego 2015, 17:56
@baretos: 👌
Odpisz
15 lutego 2015, 16:04
gdzie G36C? ;<<<
Odpisz
15 lutego 2015, 15:25
xD
Odpisz
15 lutego 2015, 11:06
Chyba dlatego, że jest bogaty, skoro stać go na tyle broni...
Odpisz
15 lutego 2015, 11:15
@MrocznyWilk: Albo mogą być to repliki asg które zbierał latami
Odpisz
15 lutego 2015, 11:24
czyli i tak jest bogaty skoro stać na tyle replik
Odpisz
15 lutego 2015, 11:39
@bylejakbylegdzie: Ale nie na tyle żeby mieć prawdziwą broń, po za tym nie wiemy czy to bazarowe repliki które dobrze wyglądają
Odpisz
15 lutego 2015, 13:22
@bylejakbylegdzie: O ile się nie myle repliki są tańsze od prawdziwych broni. A bogaty nie musi być, mógł odkładać latami.
Odpisz
15 lutego 2015, 12:49
Jeśli to asg, to chętnie kupiłbym taką snajperkę, ale żeby była na sprężyne. :D Na co2 nie przyjmuję.
Odpisz
15 lutego 2015, 12:05
Co do snajp to wymień jedną na AS 50 :)
Odpisz
15 lutego 2015, 11:53
Korytarz demokracji.
Odpisz
15 lutego 2015, 11:15
Daj jednego...
Odpisz