Ilustracje, które dają do myślenia...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
Nigdy na to nie wpadną
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2023, 09:21
Większości nie rozumiem
Odpisz
23 października 2021, 18:50
Boomer time
Odpisz
4 czerwca 2021, 14:45
I inne rzeczy które wydarzyły się w Losowych
Odpisz
10 maja 2021, 18:20
Ok boomer
Odpisz
28 grudnia 2020, 23:47
Ok boomer
Odpisz
19 grudnia 2017, 20:06
nie dają do myślenia w większośći
Odpisz
20 marca 2015, 20:06
chuj mnie to
Odpisz
17 lutego 2015, 11:16
tylko 5 rzeczy dało mi do myślenia
Odpisz
16 lutego 2015, 07:17
Śmieszne Obrazki - Codziennie Nowe Obraki - Jeja.pl
Odpisz
16 lutego 2015, 08:58
@CichySzybkiZabojca: obrazki Wojtek, obrazki
Odpisz
16 lutego 2015, 11:39
@CichySzybkiZabojca: Codziennie nowe obieraki xDDD
Odpisz
16 lutego 2015, 14:42
@PanSowa12: co ?
Odpisz
16 lutego 2015, 14:42
@PanSowa12: napisałem obrazki ... nie inaczej.
Odpisz
16 lutego 2015, 15:31
@CichySzybkiZabojca: Na dole jest obraki.
Odpisz
16 lutego 2015, 17:45
@EmilyVans: gdzie ?
Odpisz
16 lutego 2015, 19:02
@CichySzybkiZabojca: ,,Nowe obraki''
Odpisz
16 lutego 2015, 15:48
Globalne ocieplenie to bujda!
Odpisz
16 lutego 2015, 15:32
@crazenata A ja raz na 9.45 i co 2 tgodnie raz na 8.50
Odpisz
16 lutego 2015, 15:11
Nie wiem nad czym mam tu myśleć.. człowiek jakoś nie ma wpływu na ruch fal..
Odpisz
16 lutego 2015, 06:07
zarąbiaszcze
PS:jest godzina 6.07
Odpisz
16 lutego 2015, 06:17
@crazenata: też nie możesz spać? ;p
Odpisz
16 lutego 2015, 06:18
@barbados12: nie ja mam do szkoly na 7:05
Odpisz
16 lutego 2015, 06:20
@crazenata: a która teraz bo mam przestawiony zwearek. i mam 6:52
Odpisz
16 lutego 2015, 06:20
@crazenata: biedactwo, dobrze że ja już to mam za sobą :p
Odpisz
16 lutego 2015, 06:21
@wilsonXcuddyXhouse: 6.21
Odpisz
16 lutego 2015, 06:22
@barbados12: no niestety ja przed sobą bo to dopiero 6 klasa
Odpisz
16 lutego 2015, 06:30
@crazenata: dzięki
Odpisz
16 lutego 2015, 06:35
@barbados12: ale dzięki za współczucie
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2015, 07:06
@crazenata: w 6 klasie na 7.05? Jak ja lubię moją szkole za to że lekcje zaczynają się od 8.00
Odpisz
16 lutego 2015, 07:42
@crazenata: Ja mam ferie :P
Odpisz
16 lutego 2015, 08:26
@wilsonXcuddyXhouse: ja mam ferie
Odpisz
16 lutego 2015, 14:11
@kajtekk: wciąż!?
Odpisz
16 lutego 2015, 14:12
@Peter_PL: no niestety, ale za to mam 2 razy na 9.00 :)
Odpisz
16 lutego 2015, 14:19
@crazenata: Nie, właśnie dopiero sie zaczęły 16 lutego.
Odpisz
16 lutego 2015, 14:26
@kajtekk: lol, moje skończyły się 2 tygodnie temj
Odpisz
16 lutego 2015, 08:57
te z pingwinami to mi się przypomniała ludzka stonoga.
proszę nie przypominajcie mi o tym.
Odpisz
16 lutego 2015, 08:53
O ja!! Ten obrazek sprawił że zacznę dbać o przyrodę!
Odpisz