Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Mało znany szczegół
Jakby trochę nie fair
Nie zadzieraj z bobrami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2025, 13:50
Dotarłem na samo dno
No dno
Odpisz
14 sierpnia 2025, 13:15
Najsłabsza pozycja w dziale memy
Serio słabe
Odpisz
18 czerwca 2015, 13:57
Odpisz
11 lutego 2015, 12:28
raz w wydech to nie objektofilia
Odpisz
10 lutego 2015, 21:59
Odpisz
10 lutego 2015, 22:43
@zuzanna357: nothink new in internet guy:(
Odpisz
10 lutego 2015, 22:56
@iker159: nothing*
Odpisz
10 lutego 2015, 23:11
@iker159: no think :D
Odpisz
10 lutego 2015, 23:15
@zuzanna357: je**ć to chciałem się niemieckim popisać:P
Odpisz
10 lutego 2015, 21:35
Niezłe ale nie dam się aż tak wkręcić, przecież człowiek nie może być aż tak poj****.
Odpisz
10 lutego 2015, 20:54
Wut?
Odpisz
10 lutego 2015, 19:49
Szczęścia życzę
Odpisz
10 lutego 2015, 18:39
Moja reakcja:
Na cały głoś WTF!?
Odpisz
10 lutego 2015, 18:21
Pewnie wydech zalany.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz