Gdy dowiedziałem się, że będzie więcej części Zmierzchu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Pozdrawiam świetliki
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2015, 23:45
No ale bez przesady, co z tego że wychodzi kolejny dzień zmierzchu? Nikt Ci nie zmusza do oglądania...
Odpisz
9 lutego 2015, 22:52
przegrał mecz ;-;
Odpisz
9 lutego 2015, 20:09
No i po co budzisz Jasia Fasolę?
Odpisz
9 lutego 2015, 22:42
@TheNaturat: opalałeś kurczaka jak wymślałeś nazwe :)
Odpisz
9 lutego 2015, 22:17
tak szczerze to zmierzch to jedna z tych książek , które przeczytałem , bo nie miałem nic pod ręką i film , który obejrzałem , by pośmiać się z budzącej pogardę gry aktorskiej i beznadziejnych efektów specjalnych
Odpisz
9 lutego 2015, 20:49
Z czego to?
Odpisz
9 lutego 2015, 20:30
Z czego to?
Odpisz
9 lutego 2015, 21:45
@emilian02: Policja zastępcza :P
Odpisz
12 lutego 2015, 16:37
@iger3: ok
Odpisz
9 lutego 2015, 20:27
A nie możesz mieć zwyczajnie wylane na ten film? Czy ktoś zmusza cię do oglądania go?
Odpisz