Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wolfmer

3 grudnia 2015, 19:18

yyy Terraria?

Avatar popek9001

11 lutego 2015, 21:02

gra w terrarie lub starbounda :I

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 21:03

@popek9001: Zbroja nie pasuje do terrari

Avatar UkradliMiNick

11 lutego 2015, 21:08

w terraria też są zbroje

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 21:11

@UkradliMiNick: wiem. mi nie pasuje styl zbroji

Avatar Henzej

11 lutego 2015, 21:18

jak ja grałem w terrarie to nie miałem zbroi, chodziłem po jaskiniach i zbierałem skrzynie.Znalazłem włócznie i trójząb

Avatar popek9001

11 lutego 2015, 21:23

@Henzej: to znaczy,że prawie wcale nie grałeś

Avatar MrWonny

11 lutego 2015, 21:25

@popek9001: Raczej w starbounda. W terrarii nie ma mięsa. Jest tylko zgniłe.

Avatar Henzej

Edytowano - 11 lutego 2015, 21:38

@popek9001: no niestety :(

Avatar VanQuisch

Edytowano - 11 lutego 2015, 23:04

@popek9001: Jeśli takiej zbroi nie dodali w ostatnim apdejcie to gościu z obrazka gra pewnie na modach. Ale to na 100% nie jest za czasów girrafe edition, bo w tej wersji dodali 3 specjalne budki, których na obrazku nie ma. Nie ma tam też w lewym górnym rogu tego menu postaci (HP i energia). Tak więc, czy to na pewno jest Starbound? Czy czasem to nie jest więc Terraria na modach?

Avatar J2319

Edytowano - 12 lutego 2015, 08:35

@VanQuisch: Chyba Starbound:
Po 1 - styl zbroi;
Po 2 - tło, wygląda jak na The Corruption, ale drzewka są normalne;
Po 3 - co najmniej 2 itemki mi nie pasują do Terrari (mięso i takie białe cuś)
Chociaż Terraria na modach jeszcze bardziej pasuje...

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2015, 13:08

@J2319: to je minę block...

Avatar ALKATRAZ

12 lutego 2015, 10:22

lepiej zagrać coś na jeja

Avatar sweetmuffinek

11 lutego 2015, 23:00

Uh.. nareszcie ktos ma tak samo! *.*

Avatar ola11

11 lutego 2015, 22:55

Dokładnie...

Ja wieczorem: "Nic się nie stanie, jak posiedzę 10 minut więcej przed tv"
Ja rano: "Niech mnie ch*j pochłonie! To był błąd!"

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 lutego 2015, 21:39

Ja tu widzę połączenie Shovel Knight z Terrarią ;P

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 21:05

I dlatego jestem uzależniony od kofeiny...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Żartownisie

Angielskie śmieszki

Drewniany kominek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka