Nie śpię, bo nabijam levele
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Żartownisie
Angielskie śmieszki
Drewniany kominek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2015, 19:18
yyy Terraria?
Odpisz
11 lutego 2015, 21:02
gra w terrarie lub starbounda :I
Odpisz
11 lutego 2015, 21:03
@popek9001: Zbroja nie pasuje do terrari
Odpisz
11 lutego 2015, 21:08
w terraria też są zbroje
Odpisz
11 lutego 2015, 21:11
@UkradliMiNick: wiem. mi nie pasuje styl zbroji
Odpisz
11 lutego 2015, 21:18
jak ja grałem w terrarie to nie miałem zbroi, chodziłem po jaskiniach i zbierałem skrzynie.Znalazłem włócznie i trójząb
Odpisz
11 lutego 2015, 21:23
@Henzej: to znaczy,że prawie wcale nie grałeś
Odpisz
11 lutego 2015, 21:25
@popek9001: Raczej w starbounda. W terrarii nie ma mięsa. Jest tylko zgniłe.
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2015, 21:38
@popek9001: no niestety :(
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2015, 23:04
@popek9001: Jeśli takiej zbroi nie dodali w ostatnim apdejcie to gościu z obrazka gra pewnie na modach. Ale to na 100% nie jest za czasów girrafe edition, bo w tej wersji dodali 3 specjalne budki, których na obrazku nie ma. Nie ma tam też w lewym górnym rogu tego menu postaci (HP i energia). Tak więc, czy to na pewno jest Starbound? Czy czasem to nie jest więc Terraria na modach?
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2015, 08:35
@VanQuisch: Chyba Starbound:
Po 1 - styl zbroi;
Po 2 - tło, wygląda jak na The Corruption, ale drzewka są normalne;
Po 3 - co najmniej 2 itemki mi nie pasują do Terrari (mięso i takie białe cuś)
Chociaż Terraria na modach jeszcze bardziej pasuje...
Odpisz
12 lutego 2015, 13:08
@J2319: to je minę block...
Odpisz
12 lutego 2015, 10:22
lepiej zagrać coś na jeja
Odpisz
11 lutego 2015, 23:00
Uh.. nareszcie ktos ma tak samo! *.*
Odpisz
11 lutego 2015, 22:55
Dokładnie...
Ja wieczorem: "Nic się nie stanie, jak posiedzę 10 minut więcej przed tv"
Ja rano: "Niech mnie ch*j pochłonie! To był błąd!"
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2015, 21:39
Ja tu widzę połączenie Shovel Knight z Terrarią ;P
Odpisz
11 lutego 2015, 21:05
I dlatego jestem uzależniony od kofeiny...
Odpisz