Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Dwa oblicza
Cel namierzony
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 12 lutego 2015, 13:11
Mi się tak nudzi na lekcji postanowiłam "wytatuować" sobie znak Saurona i Napis Sauron A potem jeszcze napisałam imiona głównych postaci z five nights at freddys...... I to wszystko oczywiście skutkiem nudy na matematyce...
Odpisz
14 lutego 2015, 08:38
dużo fnafowców na jeja :) nie jestem jedyny XD
Odpisz
14 lutego 2015, 09:35
@UkradliMiNick: Fajny avatar...Jednak jumpscare marionetki nie jest przyjemnym doświadczeniem.Ja najbardziej lubię Foxiego. :*
Odpisz
14 lutego 2015, 13:11
dzięki XD
Odpisz
1 września 2016, 14:17
@UkradliMiNick: psst!
Odpisz
1 września 2016, 14:39
onieeeeee ktoś odkrył moje rakowe komentarze! X_X
Odpisz
1 września 2016, 14:45
@UkradliMiNick: heuehuehuehuehuehuehueehuheueuhue
Odpisz
6 czerwca 2021, 20:41
@UkradliMiNick: Fajne te twoje komentarze
Odpisz
12 lutego 2015, 14:02
Tak patrze na te palce, ktoś tu chyba dużo przy kompie siedzi skoro ma takie odkształcenia.
Odpisz
12 lutego 2015, 16:50
@VanQuisch: Meh, ja siedzę długo przy komputerze a palce mam normalne.
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2015, 13:41
I weź to potem zmyj...
Odpisz
12 lutego 2015, 12:32
Z Harrego Pottera? ( Jak Dumbledore miał ten pierścień co niszczył mu rękę. )
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2015, 12:32
@dawox2323: dokładnie... A Saurona to znasz może?
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2015, 12:39
@autsajder12: Oczywiście. Ale im chyba ręce od noszenia tego pierścienia nie czarniały.
Odpisz
12 lutego 2015, 12:42
@dawox2323: OMG... To czarne narysowane to jest wieża saurona a pierścionek to jego oko...
Odpisz
12 lutego 2015, 12:58
@autsajder12: Spoko, nie bulwersuj się. Zła perspektywa, wątpię żebyś ty nie popełniał błędów.
Odpisz
12 lutego 2015, 12:59
@dawox2323: nie powiedziałem że nie popełniam błędów ale jak na moje oko to bardzo łatwo to rozpoznać ;)
Odpisz
12 lutego 2015, 13:19
@autsajder12: Nie oglądałem ani nie czytałem władców pierścieni.
Odpisz
12 lutego 2015, 12:44
a ja se kiedyś zrobiłem komiksową ręke :) wyszło epicko
Odpisz
11 lutego 2015, 21:33
Mój kolega na lekcji matmy narysował se illuminati na ręce ^_^
Odpisz
10 lutego 2015, 18:16
Tooooo, kto idzie Do Minas Môrghûl?
Odpisz
10 lutego 2015, 21:49
@korobov: "jo"
Odpisz