Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2020, 14:40

Spróbowalabym takiej

Avatar McXMan5

27 kwietnia 2017, 06:49

Karmowski aproves

Avatar
Konto usunięte

10 października 2016, 17:54

Wegany nie jedzo cukru?

Avatar Mrs_Nikt

21 marca 2016, 21:42

Próbowałabym.

Avatar DogeMemeMeysam

19 lutego 2015, 20:19

Wygląda jak styropian i pewnie jeszcze smakuje jak styropian ;-;

Avatar noszkurnawszystkozajete

19 lutego 2015, 20:24

@DogeMemeMeysam: a może to po prostu osrany styropian?

Avatar DogeMemeMeysam

19 lutego 2015, 20:25

@noszkurnawszystkozajete: Albo czarny styropian by nie było rasizmu.

Avatar QurchaxVonChicken

20 października 2015, 21:22

@DogeMemeMeysam: Panie nasz co zostawiasz chwalebne komentarze. Niechaj zdejmą bana.

Avatar Nietypowy

19 sierpnia 2015, 00:59

Prędzej fruktariańska. Fruktarianie nie jedzą ani nie używają niczego co przy produkcji wiąże się że śmiercią czegokolwiek.

Avatar kotul

20 lutego 2015, 11:32

Cukier nie jest produktem odzwierzęcym.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Tymoslaw0

Edytowano - 20 lutego 2015, 23:06

@kotul: <komentarz zbyt poje**ny>

Avatar kotul

21 lutego 2015, 10:59

@Tymoslaw0: zostało ci wybaczone.Amen.

Avatar ola11

20 lutego 2015, 21:13

To tak samo jak płatki marchewkowe zamiast chipsów :v

Avatar
Rudy_Kruliczek

19 lutego 2015, 22:44

Cukier taki zwierzęcy. Wow!
Nie hejtuję, póki nie spróbuję i póki nie dowiem się co to "jaglano-" oznacza.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Rudy_Kruliczek

20 lutego 2015, 20:20

@Tostowa221: No właśnie nic i to jest najlepsze. :D Jeśli ktoś chce więcej moich snów, to chętnie opowiem/przekopuję, ale nie tu.

Avatar
Michaelpl03

20 lutego 2015, 20:39

@Tostowa221: On bierze rude króliczki.

Avatar loloja

10 lutego 2015, 19:16

skosztowałbym

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Szymon55556

20 lutego 2015, 14:09

Jaka kasza ? Tam pisze kokosowa. Z resztą nie napisałem, że nie ma tam mleka.

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2015, 15:21

@Szymon55556: A ja napisałem że SMAKUJE jak kasza. Kokosa ledwo czuć.

Avatar dustin2001

19 lutego 2015, 20:58

Ha, cukry są w każdym daniu!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar noszkurnawszystkozajete

19 lutego 2015, 23:35

@dustin2001: cukrzyca.

Avatar dustin2001

Edytowano - 20 lutego 2015, 13:46

@Miguelp: Wiem, że cukier jest jednym z podstawowych budulców.

Avatar ALKATRAZ

19 lutego 2015, 22:30

wyglądają jak bobki dzikia afrykańskiego

Avatar TadeuszMistrz

20 lutego 2015, 09:31

@ALKATRAZ: Po raz pierwszy się z tobą zgadzam.

Avatar
Michaelpl03

20 lutego 2015, 12:42

@ALKATRAZ: Alkatraz po raz pierwszy ma więcej strzałek w górę niż w dół.

Avatar
Michaelpl03

20 lutego 2015, 12:41

Bez czekolady.

Avatar kotekada4

20 lutego 2015, 06:46

Wszyscy debile którzy mnie wyzywali, bo mówiłam, że jem wegańskie czekolady proszę abyście się poczuli wybitnie nie dobrze, bo przecież ona nie istneije

Avatar Findor

Edytowano - 19 lutego 2015, 20:28

Ah to nakręcanie nienawiści wobec wegan. Ktoś mówi że chciałby czegoś spróbowac albo że moze być dobre a wy go minusujecie :)
A zaraz zhejtujecie Islamistów że są nietolerancyjni jak wy byście strzelali do ludzi, którzy nie chcą zabijać/krzywdzić ... hipokryci..

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2015, 20:32

@Findor: Ja jestem wegetarianinem ale czekolada bez mleka i cukru? Może jeszcze woda bez wody?

Avatar Findor

20 lutego 2015, 01:16

ja tez.
ok, jesli zamiast czekoladą, nazwiemy to wafelkami kakaowymi poczujesz sie lepiej?

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2015, 04:00

@Findor: ale jak kurde bez czukru?
Czukier nie jest pochodzenia zwierzęcego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Wielka przygoda

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Papierowa szkoła posting

Żartownisie

No to skrzynia biegów do wymiany

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka