Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar michalk2223

13 lutego 2015, 01:24

ja tylko jednego zjadłem

Avatar tiktak101

16 lutego 2015, 14:57

@michalk2223: ja dwa

Avatar DarkTicTacPL

Edytowano - 12 lutego 2015, 14:12

nie prawda ;) ja od dawna nie jem pączków i dzisiaj też nie zjem :)

Avatar jacek1s

12 lutego 2015, 14:17

@DarkTicTacPL: Ty hardkorze...

Avatar prxemo

12 lutego 2015, 14:49

@DarkTicTacPL: A wiesz że jak nie zjesz ani jednego pączka w tym dniu to będziesz miał pecha w tym roku ? :D

Avatar DarkTicTacPL

12 lutego 2015, 22:43

@prxemo: nie :P nie wierze w takie g*wna, nie jestem przesądny :)

Avatar wolwerine

12 lutego 2015, 17:40

nie lubię pączków, zęby od nich bolo T^T

Avatar AdiXiks

12 lutego 2015, 14:24

A ja nie mam pączków .=.

Avatar bezimienny7

12 lutego 2015, 14:49

@AdiXiks: też nie mam ale nie lubię pączków bo mnie po nich muli (podobnie jak po naleśnikach)

czekam na falę minusów

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2015, 14:57

@bezimienny7: Mnie też. Wolę drożdżówki.

Avatar AdiXiks

12 lutego 2015, 15:09

@bezimienny7: Ja lubię tylko takie z dziurką. One są pyszne ;3

Avatar
lola29

12 lutego 2015, 15:13

@AdiXiks: też nie mam pączków... nie mam jak mama przyniesie...

Avatar zziomus

12 lutego 2015, 15:33

@AdiXiks: Te sa superowe.Tych zwykłych nie lubie.

Avatar VanQuisch

12 lutego 2015, 15:47

@AdiXiks: Też wolę dziurki ( ° ¿ ° )

Avatar VanQuisch

12 lutego 2015, 15:49

@bezimienny7: Pączki są dobre, ale tylko bez lukru i jakich kolwiek dodatków. Po prostu zwykły pączek z marmoladą w środku.

Avatar albatrosia

12 lutego 2015, 15:01

Ja ogólnie nie lubię pączków, ale moja mama ciągle zrzędziła, że tłusty cztwartek, że trzeba itd. i obiecała mi, że kupi pączki z czekoladą. Dziś oświadczyła, że nie będzie żadnych pączków, bo w sklepach nie ma...
-
-
-
Dziękuję, jeśli komuś się chciało przeczytać ten komentarz.

Avatar
lola29

12 lutego 2015, 15:13

@albatrosia: prosze :D

Avatar thepolishguy

12 lutego 2015, 15:12

łącznie z dietą admina

Avatar
lola29

12 lutego 2015, 14:46

co te pączki oprócz lukru mają jeszcze na sobie?

Avatar AdiXiks

12 lutego 2015, 15:10

Miłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
lola29

12 lutego 2015, 15:12

@AdiXiks: aha...

Avatar PanKieubaska

12 lutego 2015, 14:47

Tutaj nie chodzi tylko o pączki, dzisiaj zjadłem pizzę, wypiłem colę. Zamierzam jeszcze wszamać do telewizorka wieczorem jakieś Chipsy i kolejną porcję coli :-) Zamierzam dzisiaj w ogóle obejść dzień "na tłusto".

Avatar Darwineek

12 lutego 2015, 14:43

czy jeśli napiszę, że zjadłem tylko 8 to się ośmieszę?

Avatar Mati129

12 lutego 2015, 14:01

Ogólnopolsko-amerykański*

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2015, 14:02

@Mati129: Ogólnopolski zapożyczony z Ameryki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pozdrawiam świetliki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ostry ten sędzia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka