Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2015, 01:24
ja tylko jednego zjadłem
Odpisz
16 lutego 2015, 14:57
@michalk2223: ja dwa
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2015, 14:12
nie prawda ;) ja od dawna nie jem pączków i dzisiaj też nie zjem :)
Odpisz
12 lutego 2015, 14:17
@DarkTicTacPL: Ty hardkorze...
Odpisz
12 lutego 2015, 14:49
@DarkTicTacPL: A wiesz że jak nie zjesz ani jednego pączka w tym dniu to będziesz miał pecha w tym roku ? :D
Odpisz
12 lutego 2015, 22:43
@prxemo: nie :P nie wierze w takie g*wna, nie jestem przesądny :)
Odpisz
12 lutego 2015, 17:40
nie lubię pączków, zęby od nich bolo T^T
Odpisz
12 lutego 2015, 14:24
A ja nie mam pączków .=.
Odpisz
12 lutego 2015, 14:49
@AdiXiks: też nie mam ale nie lubię pączków bo mnie po nich muli (podobnie jak po naleśnikach)
czekam na falę minusów
Odpisz
12 lutego 2015, 14:57
@bezimienny7: Mnie też. Wolę drożdżówki.
Odpisz
12 lutego 2015, 15:09
@bezimienny7: Ja lubię tylko takie z dziurką. One są pyszne ;3
Odpisz
12 lutego 2015, 15:13
@AdiXiks: też nie mam pączków... nie mam jak mama przyniesie...
Odpisz
12 lutego 2015, 15:33
@AdiXiks: Te sa superowe.Tych zwykłych nie lubie.
Odpisz
12 lutego 2015, 15:47
@AdiXiks: Też wolę dziurki ( ° ¿ ° )
Odpisz
12 lutego 2015, 15:49
@bezimienny7: Pączki są dobre, ale tylko bez lukru i jakich kolwiek dodatków. Po prostu zwykły pączek z marmoladą w środku.
Odpisz
12 lutego 2015, 15:01
Ja ogólnie nie lubię pączków, ale moja mama ciągle zrzędziła, że tłusty cztwartek, że trzeba itd. i obiecała mi, że kupi pączki z czekoladą. Dziś oświadczyła, że nie będzie żadnych pączków, bo w sklepach nie ma...
-
-
-
Dziękuję, jeśli komuś się chciało przeczytać ten komentarz.
Odpisz
12 lutego 2015, 15:13
@albatrosia: prosze :D
Odpisz
12 lutego 2015, 15:12
łącznie z dietą admina
Odpisz
12 lutego 2015, 14:46
co te pączki oprócz lukru mają jeszcze na sobie?
Odpisz
12 lutego 2015, 15:10
Miłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 lutego 2015, 15:12
@AdiXiks: aha...
Odpisz
12 lutego 2015, 14:47
Tutaj nie chodzi tylko o pączki, dzisiaj zjadłem pizzę, wypiłem colę. Zamierzam jeszcze wszamać do telewizorka wieczorem jakieś Chipsy i kolejną porcję coli :-) Zamierzam dzisiaj w ogóle obejść dzień "na tłusto".
Odpisz
12 lutego 2015, 14:43
czy jeśli napiszę, że zjadłem tylko 8 to się ośmieszę?
Odpisz
12 lutego 2015, 14:01
Ogólnopolsko-amerykański*
Odpisz
12 lutego 2015, 14:02
@Mati129: Ogólnopolski zapożyczony z Ameryki
Odpisz