Wysyłam Ci wirtualnego pączka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie idź!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Totalnie
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2022, 20:29
Warze 50,5 kg
Odpisz
23 lutego 2022, 07:47
Taki wał, jestem chudy
Odpisz
11 lutego 2021, 14:26
Ma ktoś bez watermarka?
Wyślę dziewczynie
Odpisz
26 stycznia 2018, 22:02
jestem***
Odpisz
14 stycznia 2018, 18:34
jestem facetem.
Odpisz
12 lutego 2015, 22:07
Zjadłem dzis 6 nie bez powodu. W tv mówili ze zeby spalić kalorie na 1 paczka trzeba by 10h leżeć w lózku. 6*10=60h wolnego. Science bitch!
Odpisz
12 lutego 2015, 19:14
ja ważę tylko 26,5 kg a chodzę do 5 klasy gdzie normalnie ważą 30kg
Odpisz
12 lutego 2015, 19:51
@martyna963: Nobody caaares
Odpisz
12 lutego 2015, 18:15
Ja nie tyję prawie w ogóle. Zjem 2 pizze z Biedry i jestem taki sam.
Odpisz
12 lutego 2015, 18:25
@matix044: To sie na Tobie odbije w przyszłości ;)
Odpisz
12 lutego 2015, 15:32
pomoże mi ktoś odbudować samoocenę?
Odpisz
12 lutego 2015, 15:34
@Cyan_Blue: Twoje marzenia się nie spełnią.
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2015, 16:06
@Cyan_Blue: kot one zawsze pomagają
Odpisz
12 lutego 2015, 16:15
@Cyan_Blue: masz za**bistego avatara :)
Odpisz
12 lutego 2015, 16:36
@Henzej: +1
Odpisz
12 lutego 2015, 16:59
@Cyan_Blue: Powiedz coś i włącz nagranie aplauzu.
Odpisz
12 lutego 2015, 16:45
ja jestem chuda
Odpisz
12 lutego 2015, 18:32
@karina114: widać za.skoro tak mówisz
Odpisz
12 lutego 2015, 15:01
"Wszystkiego najlepsze z okazji tłustego czwartku" Powiedziałem tak dziewczynie i mnie rzuciła co robić? ;_;
Odpisz
12 lutego 2015, 15:03
@TheSticks: Daj jej pączka
Odpisz
12 lutego 2015, 15:03
@TheSticks: zjedz pączka
Odpisz
12 lutego 2015, 15:04
@TheSticks: Cieszyć się, jeśli Cię rzuciła tylko z tego powodu, to walka o związek nie ma sensu :)
Odpisz
12 lutego 2015, 15:05
@TheSticks: kupić ciepłego pączka, wydłubać łyżeczką marmoladę, powstałą w ten sposób dziurkę wykorzystać tak, jak do tej pory dziewczynę.
Odpisz
12 lutego 2015, 15:07
@TheSticks: przeproś ją
Odpisz
12 lutego 2015, 15:11
@TheSticks: Przecież ty nie masz dziewczyny...
Odpisz
12 lutego 2015, 15:15
@amanda: Dzięki za poradę ;_;
Odpisz
12 lutego 2015, 15:16
@AdiXiks: Teraz już nie
Odpisz
12 lutego 2015, 15:20
@jacek1s: Jacek, idź do domu. Jesteś normalny!
Odpisz
12 lutego 2015, 15:27
@TheSticks: W ogóle co za debil składa życzenia z takiej okazji? To tak jakby ktoś powiedział "wszystkiego najlepszego z okazji niedzieli"
Odpisz
12 lutego 2015, 15:30
@AdiXiks: Ja sobie żartuje ;_;
Odpisz
12 lutego 2015, 15:31
@TheSticks: zrobic gre
Odpisz
12 lutego 2015, 15:34
@TheSticks: A ja już uwierzyłem :O
Odpisz
12 lutego 2015, 15:35
@AdiXiks: O ty jeden :O
Odpisz
12 lutego 2015, 16:00
@Maks2603: Wybacz :/
Odpisz
12 lutego 2015, 15:35
Cóż, powiedz to mojego brzucha. Mi żebra wystają.
Odpisz
12 lutego 2015, 15:46
Mi też *pjona*
Odpisz
12 lutego 2015, 15:42
Ale się dzisiaj nażarłem.
Odpisz
12 lutego 2015, 15:31
Forever alone xD
Odpisz
12 lutego 2015, 15:06
Nikomu nie chce się iść po pączki więc dzięki ;_;
Odpisz
12 lutego 2015, 15:08
@olka12544: u mnie też nie martw się
Odpisz
12 lutego 2015, 15:39
@olka12544: Prawdopodobnie w niedzielę moja babcia będzie robić pączki. A teraz żałuj, że nie mieszkasz obok mnie. (majestatyczny donośny mroczny śmiech)
Odpisz
12 lutego 2015, 16:01
@VanQuisch: Pracuje w cukierni... kto ma lepiej?
Odpisz