Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shiroyasha

24 lutego 2022, 20:29

Warze 50,5 kg

Avatar Oliwier256

23 lutego 2022, 07:47

Taki wał, jestem chudy

Avatar Rafixior

11 lutego 2021, 14:26

Ma ktoś bez watermarka?
Wyślę dziewczynie

Avatar piotrekw2007

26 stycznia 2018, 22:02

jestem***

Avatar adix53

14 stycznia 2018, 18:34

jestem facetem.

Avatar mtista

12 lutego 2015, 22:07

Zjadłem dzis 6 nie bez powodu. W tv mówili ze zeby spalić kalorie na 1 paczka trzeba by 10h leżeć w lózku. 6*10=60h wolnego. Science bitch!

Avatar martyna963

12 lutego 2015, 19:14

ja ważę tylko 26,5 kg a chodzę do 5 klasy gdzie normalnie ważą 30kg

Avatar ola11

12 lutego 2015, 19:51

@martyna963: Nobody caaares

Avatar matix044

12 lutego 2015, 18:15

Ja nie tyję prawie w ogóle. Zjem 2 pizze z Biedry i jestem taki sam.

Avatar Loomie

12 lutego 2015, 18:25

@matix044: To sie na Tobie odbije w przyszłości ;)

Avatar Cyan_Blue

12 lutego 2015, 15:32

pomoże mi ktoś odbudować samoocenę?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Hank1212

12 lutego 2015, 16:36

@Henzej: +1

Avatar
RhobarIII

12 lutego 2015, 16:59

@Cyan_Blue: Powiedz coś i włącz nagranie aplauzu.

Avatar karina114

12 lutego 2015, 16:45

ja jestem chuda

Avatar wilsonXcuddyXhouse

12 lutego 2015, 18:32

@karina114: widać za.skoro tak mówisz

Avatar TheSticks

12 lutego 2015, 15:01

"Wszystkiego najlepsze z okazji tłustego czwartku" Powiedziałem tak dziewczynie i mnie rzuciła co robić? ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar TheSticks

12 lutego 2015, 15:35

@AdiXiks: O ty jeden :O

Avatar jacek1s

12 lutego 2015, 16:00

@Maks2603: Wybacz :/

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2015, 15:35

Cóż, powiedz to mojego brzucha. Mi żebra wystają.

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2015, 15:46

Mi też *pjona*

Avatar Flawless

12 lutego 2015, 15:42

Ale się dzisiaj nażarłem.

Avatar Martka123

12 lutego 2015, 15:31

Forever alone xD

Avatar olka12544

12 lutego 2015, 15:06

Nikomu nie chce się iść po pączki więc dzięki ;_;

Avatar
lola29

12 lutego 2015, 15:08

@olka12544: u mnie też nie martw się

Avatar VanQuisch

12 lutego 2015, 15:39

@olka12544: Prawdopodobnie w niedzielę moja babcia będzie robić pączki. A teraz żałuj, że nie mieszkasz obok mnie. (majestatyczny donośny mroczny śmiech)

Avatar QueenBlood

12 lutego 2015, 16:01

@VanQuisch: Pracuje w cukierni... kto ma lepiej?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie idź!

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Totalnie

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka