Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hermiona_Granger98

7 grudnia 2019, 18:56

Hehe

Avatar zipprick

14 lutego 2015, 10:34

WOW taki bogaty Wow taki dorosły WOW jaki wylansowany

Avatar Predator_PL

2 grudnia 2016, 18:20

@zipprick: WOW ps 4 teraz kosztować tylko 1300 zł WOW TAKI BIEDNY XD

Avatar arenak1111

4 grudnia 2016, 23:24

@Predator_PL: Wow kupie PS4 bo na PC wydam za dużo wow

Avatar Predator_PL

5 grudnia 2016, 16:02

@arenak1111: wow ps 4 tera słabe teraz jest ps wow 4 wow pro wow wow XD

Avatar arenak1111

8 grudnia 2016, 17:21

@Predator_PL: Nie widzę różnicy pomiędzy oprocz obsługi 4K dla mnie możliwość grania w nowe gry jest wystarczająca

Avatar Predator_PL

Edytowano - 8 grudnia 2016, 18:32

@arenak1111: racja wydaj z 500 złoty więcej po co? lepiej wydać na gry :) i jeszcze ejdno gry na ps są też na pc a na pc i tak zawsze bedzie lepsza grafa niż na konsoli jak da się mody na lepsza grafe o ile takie są albo jak masie naj komputer

Avatar arenak1111

4 stycznia 2017, 18:05

@Predator_PL: Daj znać jak odpalisz Uncharted 4 na PC...

Avatar ampek

27 października 2018, 17:17

@arenak1111: albo nowe red dead redemption

Avatar Zjebson

15 lipca 2015, 13:14

PS4 TO SZAJZ !!!!!!

Avatar Predator_PL

2 grudnia 2016, 18:19

@Zjebson: niby czemu? (osobiście man x360 ale nie mam hejtu o ps 4 O NIC jedyne co mnie wkurza to pad albo raczej umiejscowienie przycisków)

Avatar NyAn_CaT

15 lutego 2015, 00:08

dzieciaczek by się popłakał jeśli by nie wrzucił tego do netu -.-

Avatar chaboyy_HD

14 lutego 2015, 13:05

Ja sam bym sobie kupił ps4 ale jak się dowiedzaiłęm że muszę kupić ps+ który kosztuje 200 zł za rok to mnie szlak trafił i w ten włąśnie sposób kupiłem pc

Avatar andi12345

14 lutego 2015, 10:35

Avatar TheAvalonRose

13 lutego 2015, 23:03

Zdjęcie z ameryki czy ps4 prowadzi? :p

Avatar gavardo

13 lutego 2015, 17:45

ten obrazek odmienil moje rzycie

Avatar drzewiec

13 lutego 2015, 19:05

@gavardo: ,,Rzycie"-gavardo 2015

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 13:38

Kogo to obchodzi?

Avatar minszeff

11 lutego 2015, 13:56

patrz na jego dziewczynę z tyłu!

Avatar SkaTpl

Edytowano - 11 lutego 2015, 17:02

Chyba o to chodzi, że PS4 ważniejsze od kobiety, ma jechać z przodu ;D

Avatar UnderBird

13 lutego 2015, 17:27

@SkaTpl: Gdyby była to jego dziewczyna już dawno jechał by do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu

Avatar Pan_Kinomaniak

11 lutego 2015, 13:28

Cóż za stanowcza kobieta, pewnie z tego wszystkiego jej stanął.
(ಠ_ಠ)

Avatar Wladzikxx

13 lutego 2015, 17:17

@Pan_Kinomaniak: środkowy palec

Avatar DArsTon

13 lutego 2015, 17:14

yuuup

Avatar bezlada

13 lutego 2015, 17:09

Jak tak można?? Z tyłu w foteliku, 3 punktowe pasy, kubełki i klatka bezpieczeństwa i dopiero można jechać do domu.

Avatar minszeff

11 lutego 2015, 13:55

kiedy to zauważyć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Płać pan

Phi!

Fergus

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka