Zjechałam raz na snowboardzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zdeklasowani znowu
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2015, 16:40
też chce takie ;O
Odpisz
16 lutego 2015, 15:47
@SosnaYT: No,to musiałbyś załatwiać się w kuwecie a nie na kiblu. xDxD
Odpisz
16 lutego 2015, 16:35
@Szym12323: xD
Odpisz
12 lutego 2015, 21:41
nie wiem czego jest więcej, chińczyków, czy kotów w internecie
Odpisz
12 lutego 2015, 22:09
@ALKATRAZ: Najwięcej jest chińskich kotów w internecie
Odpisz
13 lutego 2015, 07:22
@MrStick: Chińskie koty są jak ognista woda. Składniki tych określeń się wzajemnie wykluczają.
Odpisz
12 lutego 2015, 21:40
Czemu każdy mówi że na snowboardzie jest łatwiej ;_;
Podtawy ogarłem dopiero po 4 godzinach a na nartach w jakieś pół...
Odpisz
12 lutego 2015, 23:23
@pieseu: Szybko 'ogarłeś' te 'podtawy'. Jaki jest twój sekret?
Odpisz
12 lutego 2015, 23:59
@poprawna_polszczyzna: nO RZAL NO JAKOŚ TAM ZJEHAŁEM I CO
JAKOŚ ŚE NAŁUCZYŁEM WIESZ
Odpisz
13 lutego 2015, 01:13
@pieseu: Mnie tam łatwej było na desce (co nie znaczy że nie skręciłem sobie kostki).
Odpisz
16 lutego 2015, 15:51
@pieseu: No (żal) no jakoś tam (zjechałem) i co jakoś (się) (nauczyłem) wiesz (.)
Odpisz
12 lutego 2015, 23:08
Bo jeździć to trzeba umieć.
Odpisz
12 lutego 2015, 21:09
HAHAHA!!!!!!!!
Odpisz
12 lutego 2015, 21:12
@Szym12323: Podobno jak ktoś pisze więcej niż trzy wykrzykniki, to oznacza to, że jest osobą z zaburzeniami osobowości :)
Odpisz
12 lutego 2015, 21:17
@jacek1s: A skąd to wiesz? Masz na to solidne dowody? Prowadziłeś na ten temat badania?
Odpisz
12 lutego 2015, 21:37
@pater256: Tak. Tak. Tak.
Trzy razy na tak... Przechodzisz dalej!
Odpisz
12 lutego 2015, 21:58
@jacek1s: Albo idiotą. Lub trollem. Albo zrytym dzieckiem. Możliwości jest wiele.
Odpisz
12 lutego 2015, 23:53
@jacek1s: Wiedza tak bardzo bezużyteczna.
Odpisz
13 lutego 2015, 00:55
@DeadExtreme:
Odpisz
16 lutego 2015, 15:45
@jacek1s: Sam jesteś z zaburzeniami.
Odpisz
16 lutego 2015, 15:47
@Szym12323: Każdy ma zaburzenia.
Odpisz
16 lutego 2015, 15:52
@jacek1s: Nie wcale.
Odpisz
24 lutego 2015, 16:20
@DeadExtreme: No,to fajnie!
Odpisz
12 lutego 2015, 21:33
Potwierdzam, później jest już tylko lepiej, ale rolki to jest życie C:.
Odpisz
12 lutego 2015, 21:18
O co chodzi?
Odpisz
12 lutego 2015, 21:28
Maska Grumpy Cat'a
Odpisz