Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2016, 20:44

ja mogę jeść mięso w piątek bo jestem nie wierzący :)

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2020, 14:10

współczuję

Avatar JaJestemZWami

6 października 2016, 22:36

Ja mogę! Szach mat katolicy!

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2015, 16:20

Rybie mięso to też mięso,a jednak, o ile mi wiadomo, można je jeść w czasie postu.W tym miejscu religia chrześcijańska przeczy sama sobie.Wymigała się tym,że ryba to symbol chrześcijański i dlatego mięso rybie to wyjątek.Tak jest z każdą niewygodną rzeczą w katolicyzmie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Michaelpl03

15 lutego 2015, 10:42

@ziomek2009: Oj tam.

Avatar MrStick

9 marca 2016, 22:32

@ziomek2009: mięso
1. «jadalne części zabitych zwierząt; też: potrawy przyrządzane z tych

Avatar KlamliwyLukas14

13 lutego 2015, 19:26

Zjadanie mięsa w piątek jest grzechem(śmiertelnym) owszem, ale jeśli już na prawdę zapomniałeś/łaś to ten grzech nie ma miejsca.

Avatar TomekPL23

14 lutego 2015, 00:49

@KlamliwyLukas14: No ku*wa spłone :)

Avatar KlamliwyLukas14

14 lutego 2015, 18:35

@TomekPL23: Kiedy umrzesz będziesz całe dnie płonął(takie przypuszczenia wielu katolików ).

Avatar Polska_z4smazka

13 lutego 2015, 16:53

Niestety, mimo iż jestem chrześcijaninem muszę jeść mięso nawet w piątki, gdyż niejedzenie mięsa jest sprzeczne z moimi przekonaniami (Jestem ortodoksyjnym mięsjaninem)

Avatar TheNaturat

13 lutego 2015, 17:59

@Polska_z4smazka: przyjmiesz mnie do swojego kościoła? Bardzo brakuje mi mięska w piątkowe śniadanie.

Avatar Polska_z4smazka

13 lutego 2015, 22:38

@TheNaturat: To jest ideologia, nie ma zapisów. Tak samo nie zapisujesz się do bycia (tfu!) weganem/wegetarianinem

Avatar TheNaturat

13 lutego 2015, 23:18

@Polska_z4smazka: ale, ale... będę dawał plasterek szynki co niedzielę na ofiarę. W Święta całego świniaka

Avatar Polska_z4smazka

13 lutego 2015, 23:41

@TheNaturat: I ch*j. Jesteś mięsianinem od kiedy się urodziłeś, niektórzy są wojującymi ateistami, choć wolą określenie (Tfu!) wegetarianie.

Avatar ola11

13 lutego 2015, 21:21

A czy w piątek można jeść parówki? :D

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2015, 22:05

@ola11: tam nie ma mięsa więc można

Avatar tolkowski

13 lutego 2015, 22:29

W każdych parówkach jest trochę lub dużo mięsa, więc nie można, jeśli zabrania ci tego wiara.

Avatar DeadExtreme

13 lutego 2015, 20:28

Na stos, ladacznice!

Avatar Piotr3Q

13 lutego 2015, 18:23

polandball?

Avatar Piotr3Q

16 lutego 2015, 17:35

@Piotr3Q: ci co mnie nie rozumieją patrzcie na kategorie

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2015, 17:24

niechcący to się dzieci robi a nie szynke zjada

Avatar TheSticks

13 lutego 2015, 15:02

Hajsy nie dały znaku wodnego

Avatar
lolman533

12 lutego 2015, 18:14

#takbardzopolandball

Avatar Tymoslaw0

12 lutego 2015, 15:52

ku*wa zginiesz z ręki papieża bo można

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2015, 15:15

Niechcący to Kolumb odkrył Amerykę :f

Avatar Pan_Kinomaniak

Edytowano - 12 lutego 2015, 09:04

Po co cenzura? Po prostu ku*wa! k**wa!

Avatar diax007

13 lutego 2015, 15:58

@Pan_Kinomaniak: No i po co cenzurujesz?

Avatar Pan_Kinomaniak

13 lutego 2015, 16:10

@diax007: Nie cenzuruje, to samo się robi!

Avatar diax007

15 lutego 2015, 09:07

@Pan_Kinomaniak: To był sarkazm

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Nigdy na to nie wpadną

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka