memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 lutego 2015, 20:52
ja
Odpisz
9 lutego 2020, 11:44
@qwerty41: era never forgetti
9 lutego 2020, 13:42
mom's spaghetti
25 kwietnia 2016, 23:41
Ja nawet nadal korzystam z karty Tak-Tak :D To będzie jakieś 6-7 lat :)
25 lutego 2016, 23:58
tak jestes lepszy od t-mobile
18 lutego 2015, 19:11
Era, TakTak, Simplus, Heya, Sami Swoi.
19 lipca 2015, 19:22
@VanQuisch: *Heyah 36i6 idea
1 lipca 2015, 10:26
oczywiście że tak
14 maja 2015, 14:25
Tak! Proszę wróć!
18 lutego 2015, 23:59
Tak-tak wróć :(
18 lutego 2015, 23:36
A tak nawiasem mòwiąc, T-Mobile to gòwno.
18 lutego 2015, 23:35
Era... Tęsknię za tobą... :'(
18 lutego 2015, 22:39
tak
18 lutego 2015, 21:30
18 lutego 2015, 21:11
18 lutego 2015, 20:47
Edytowano - 18 lutego 2015, 20:25
18 lutego 2015, 19:20
ehh fajnie było
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 lutego 2015, 20:52
ja
Odpisz
9 lutego 2020, 11:44
@qwerty41: era
never forgetti
Odpisz
9 lutego 2020, 13:42
mom's spaghetti
Odpisz
25 kwietnia 2016, 23:41
Ja nawet nadal korzystam z karty Tak-Tak :D
To będzie jakieś 6-7 lat :)
Odpisz
25 lutego 2016, 23:58
tak jestes lepszy od t-mobile
Odpisz
18 lutego 2015, 19:11
Era, TakTak, Simplus, Heya, Sami Swoi.
Odpisz
19 lipca 2015, 19:22
@VanQuisch: *Heyah
36i6 idea
Odpisz
1 lipca 2015, 10:26
oczywiście że tak
Odpisz
14 maja 2015, 14:25
Tak! Proszę wróć!
Odpisz
18 lutego 2015, 23:59
Tak-tak wróć :(
Odpisz
18 lutego 2015, 23:36
A tak nawiasem mòwiąc, T-Mobile to gòwno.
Odpisz
18 lutego 2015, 23:35
Era... Tęsknię za tobą... :'(
Odpisz
18 lutego 2015, 22:39
tak
Odpisz
18 lutego 2015, 21:30
tak
Odpisz
18 lutego 2015, 21:11
ja
Odpisz
18 lutego 2015, 20:47
tak
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2015, 20:25
ja
Odpisz
18 lutego 2015, 19:20
ehh fajnie było
Odpisz