Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kuziemek

20 lutego 2015, 08:49

Chcesz mnie? To spróbuj! (lenny face)

Avatar DawidThePlayer

15 lutego 2015, 20:38

Ja mam niby niebieski, ale ledwo go widać i raz jest, a raz nie ma.

Avatar MTziolkowkyV

15 lutego 2015, 18:08

Ehhhh... Ten autor jest dziwny , chce pokazac ze umie rysowac detale nawet jak tego nie umie, wiec wpie**oli tyle detali i cieniowania zeby wyglodalo "profesjonalnie"

Avatar Zoroark

17 lutego 2015, 22:45

@MTziolkowkyV: *Gimbus Mode* Narysuj lepiej... ;)

Avatar MTziolkowkyV

18 lutego 2015, 18:43

@Zoroark: Nie pisze ze ten autor jest zly , albobze jestem lepszy , poprostu jest duzo lepszych autorow , ktuzi nawet nie rysujac profesjonalnie sa lepsi

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2015, 23:32

@MTziolkowkyV: ktuzi, literowka się kłania :)

Avatar bylejakbylegdzie

15 lutego 2015, 12:25

martwy piksel to nie duży problem, dzisiejsze monitory mają ich bardzo dużo, bardziej denerwuje taki wadliwy co ciągle świeci 1 kolorem np. białym

Avatar
Rudy_Kruliczek

15 lutego 2015, 14:29

@bylejakbylegdzie: Mi świeci na czerwono i to jest na tyle rozpraszające, że ludzie nienawidzą mnie za to, gdy im o tym przypominam, jak ze mną coś oglądają. Jednak teraz tak sobie myślę, że gdyby piksel świecił na biało, to ludzie by mnie zaboli.

Avatar ALKATRAZ

15 lutego 2015, 14:14

to niech podłączy telewizor

Avatar messi16

Edytowano - 15 lutego 2015, 14:09

Ja mam pół żywe piksele w prawym gornym rogu i taka kreska przez ekran i trójkot taki szary.Wszystko niby jest ale przyciemnione

Avatar qwert99

15 lutego 2015, 12:39

Ku pamięci piksela Przemka

Avatar TadeuszMistrz

15 lutego 2015, 13:56

@qwert99: Chyba Pszemka

Avatar TadeuszMistrz

15 lutego 2015, 13:56

@qwert99: Chyba Pszemka

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2015, 13:40

nie lubie komiksów z tej serii

Avatar TheSticks

15 lutego 2015, 12:02

O co chodzi ;_;

Avatar Maniek1234565

15 lutego 2015, 12:05

@TheSticks: dołańczam sie

Avatar jacek1s

15 lutego 2015, 12:05

@TheSticks: O martwy piksel.

Avatar mrklorens

15 lutego 2015, 12:08

@jacek1s: a co taki piksel robi?

Avatar bezlada

15 lutego 2015, 12:09

@mrklorens: nie żyje.

Avatar jacek1s

15 lutego 2015, 12:09

@mrklorens: Właśnie nic, masz czarnego piksela na monitorze ;p

Avatar TheSticks

15 lutego 2015, 12:18

@jacek1s: Dzięki za wyjaśnienie w końcu wiem że chodzi o martwy piksel ale jestem problem bo nie umiem czytać.

Avatar pan_totodile

15 lutego 2015, 12:32

@jacek1s: Ja mam 1 martwy piksel i jest niebieski.

Avatar jacek1s

15 lutego 2015, 12:34

@pan_totodile: On jest uszkodzony a nie martwy.

Avatar pan_totodile

15 lutego 2015, 13:11

@jacek1s: Rozumieć.

Avatar krystian23

15 lutego 2015, 12:48

Zdarza się. Jakoś przeżyjesz.

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2015, 12:47

[*]

Avatar Yasin

15 lutego 2015, 12:34

Ja mam cale pionowe paski ;__;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Były nóżki, nie ma nóżek

Drewniany kominek

Przyszłość jest piękna

Należy się za piękne oczy

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka