Najgorsza obawa stała się faktem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Drewniany kominek
Przyszłość jest piękna
Należy się za piękne oczy
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2015, 08:49
Chcesz mnie? To spróbuj! (lenny face)
Odpisz
15 lutego 2015, 20:38
Ja mam niby niebieski, ale ledwo go widać i raz jest, a raz nie ma.
Odpisz
15 lutego 2015, 18:08
Ehhhh... Ten autor jest dziwny , chce pokazac ze umie rysowac detale nawet jak tego nie umie, wiec wpie**oli tyle detali i cieniowania zeby wyglodalo "profesjonalnie"
Odpisz
17 lutego 2015, 22:45
@MTziolkowkyV: *Gimbus Mode* Narysuj lepiej... ;)
Odpisz
18 lutego 2015, 18:43
@Zoroark: Nie pisze ze ten autor jest zly , albobze jestem lepszy , poprostu jest duzo lepszych autorow , ktuzi nawet nie rysujac profesjonalnie sa lepsi
Odpisz
17 lipca 2015, 23:32
@MTziolkowkyV: ktuzi, literowka się kłania :)
Odpisz
15 lutego 2015, 12:25
martwy piksel to nie duży problem, dzisiejsze monitory mają ich bardzo dużo, bardziej denerwuje taki wadliwy co ciągle świeci 1 kolorem np. białym
Odpisz
15 lutego 2015, 14:29
@bylejakbylegdzie: Mi świeci na czerwono i to jest na tyle rozpraszające, że ludzie nienawidzą mnie za to, gdy im o tym przypominam, jak ze mną coś oglądają. Jednak teraz tak sobie myślę, że gdyby piksel świecił na biało, to ludzie by mnie zaboli.
Odpisz
15 lutego 2015, 14:14
to niech podłączy telewizor
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2015, 14:09
Ja mam pół żywe piksele w prawym gornym rogu i taka kreska przez ekran i trójkot taki szary.Wszystko niby jest ale przyciemnione
Odpisz
15 lutego 2015, 12:39
Ku pamięci piksela Przemka
Odpisz
15 lutego 2015, 13:56
@qwert99: Chyba Pszemka
Odpisz
15 lutego 2015, 13:56
@qwert99: Chyba Pszemka
Odpisz
15 lutego 2015, 13:40
nie lubie komiksów z tej serii
Odpisz
15 lutego 2015, 12:02
O co chodzi ;_;
Odpisz
15 lutego 2015, 12:05
@TheSticks: dołańczam sie
Odpisz
15 lutego 2015, 12:05
@TheSticks: O martwy piksel.
Odpisz
15 lutego 2015, 12:08
@jacek1s: a co taki piksel robi?
Odpisz
15 lutego 2015, 12:09
@mrklorens: nie żyje.
Odpisz
15 lutego 2015, 12:09
@mrklorens: Właśnie nic, masz czarnego piksela na monitorze ;p
Odpisz
15 lutego 2015, 12:18
@jacek1s: Dzięki za wyjaśnienie w końcu wiem że chodzi o martwy piksel ale jestem problem bo nie umiem czytać.
Odpisz
15 lutego 2015, 12:32
@jacek1s: Ja mam 1 martwy piksel i jest niebieski.
Odpisz
15 lutego 2015, 12:34
@pan_totodile: On jest uszkodzony a nie martwy.
Odpisz
15 lutego 2015, 13:11
@jacek1s: Rozumieć.
Odpisz
15 lutego 2015, 12:48
Zdarza się. Jakoś przeżyjesz.
Odpisz
15 lutego 2015, 12:47
[*]
Odpisz
15 lutego 2015, 12:34
Ja mam cale pionowe paski ;__;
Odpisz