Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2015, 19:54
Powoli wycofuje jego wycofanie
Odpisz
13 marca 2016, 23:04
@Adulin: Powoli wycofuje wycofanie jego wycofania.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 08:25
Ten 1 gościu wygląda jak ja :D Jeffy wszędzie.
Odpisz
8 września 2015, 19:21
@Arrow1223: To dziewczyna.
Odpisz
8 września 2015, 19:52
Myślę że chodzi mu o osobnika z brodą.
Odpisz
17 lutego 2015, 15:28
Mam opinię!
Odpisz
17 lutego 2015, 16:00
@erykhim44: Mam opinię na temat Twojej opinii.
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 16:57
@Youtuber: Moja opinia jest taka,że nie lubię Twojej opinii na temat jego opinii.
Odpisz
17 lutego 2015, 17:28
@TheMath110: a ja mam banana.
Odpisz
17 lutego 2015, 17:48
@minszeff: Zepsułeś! Na stos!
Odpisz
17 lutego 2015, 18:47
@TheMath110: nie, nie mam stosu
Odpisz
18 lutego 2015, 18:07
@minszeff: JA MAM
Odpisz
18 lutego 2015, 18:15
Zatem... Minszeff na stos!
Odpisz
18 lutego 2015, 19:00
@TheMath110: a na banana może być?
Odpisz
19 lutego 2015, 18:40
@minszeff: Spoko. Wziąć banana na stos!
Odpisz
19 lutego 2015, 18:42
@TheMath110: nie! mnie na banana
Odpisz
19 lutego 2015, 18:46
@minszeff: Minszeff i banan na stos!
Odpisz
19 lutego 2015, 19:03
@TheMath110: NIE! JA CHCĘ NA BANANA
Odpisz
19 lutego 2015, 19:11
@minszeff: Ty lub banan. Kogoś musimy spalić.
Odpisz
19 lutego 2015, 22:03
@TheMath110: no to banan....
banan godny poświęcenia. ..
Odpisz
20 lutego 2015, 18:12
@minszeff: *spala banana*
Ok,sprawa zakończona,dziękujemy za uwagę,do widzenia,życzymy miłego dnia :)
Odpisz
20 lutego 2015, 21:51
@TheMath110: spoko ;)
Odpisz
21 lutego 2015, 17:19
@erykhim44: Mam wyzwanie!
Odpisz
7 marca 2015, 11:34
Jeff the killer to ty?
Odpisz
7 marca 2015, 13:47
@Adulin: Nope ;/
Odpisz
29 kwietnia 2015, 08:24
@Adulin: Ja to jeff :D
Odpisz
19 lutego 2015, 20:01
miałam tak nie raz, ale czasami to naprawdę boli...
Odpisz
12 lutego 2015, 19:25
Najlepsze jest to że jak powiesz FAKT to stanie się to samo.
Odpisz
12 lutego 2015, 19:27
Uważam, że ten FAKT może okazać się nie być faktem.
Odpisz
12 lutego 2015, 19:39
@Myszkapl: Uważam, że fakt, który nie jest faktem jest opinią na temat faktu.,
Odpisz
17 lutego 2015, 10:17
a ja nie zgadzam się z twoją opinią na temat jego opini o jego FAKCIE
Odpisz
17 lutego 2015, 17:50
nie ma faktu. są halucynacje z niedożywienia i śmierć
Odpisz
17 lutego 2015, 12:34
Jak ktoś ma mniej niż 16 lat to powinien zachowywać swoje uwagi w internecie dla siebie bo zwykle są stekiem bzdur i zmieniają się zwykle nawet nie co rok ale co miesiąc, i wystarczy mu szerzej pokazać jakąś specyfikę naszego świata by obrócić jego światopogląd o 179 stopni.
Odpisz
17 lutego 2015, 16:10
@Mnich1: Nie zawsze. To akurat straszne uogólnienie. Przeczytaj komentarz urzytkownika misko02, proszę.
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 16:27
@Mnich1: Znam osobę 43-letnią(stare dane były), której uwagi także powinna zostawiać dla siebie, jak i znam osobę w wieku lat 11, która potrafi wypowiedzieć się z bardzo dużą dozą tolerancji oraz inteligencji w swych słowach. Jest to osoba o szerokim zakresie zainteresowań, wysokim poziomie autopercepji oraz znajomości psychologii. Ocenianie kogoś ze zwględu na wiek jest jak ocenianie ze względu na rasę : ) Murzyni mają ŚREDNIE niższe IQ niż ŚREDNIE IQ białych, a obaj Ci od Azjatów. Jednakże sądzę, że to, że większość przypadków Ci znanych zachowuje się w określony sposób nieznaczy, że można uogólniać od razu do tego : )
Odpisz
17 lutego 2015, 16:39
@anju123321: <Robi dumną mine> Mów dalej B)
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 16:44
Również znam wiele osób nawet młodszych ode mnie którzy potrafią wysłuchać, pomyśleć i odpowiedzieć, a starszych którzy mówisz a ci wchodzą w słowo i gadają głupoty... Jak dla mnie inteligencja zależy od człowieka, niektórzy dojrzeją w wieku 13 lat, niektórzy nigdy, a to, jak kto się zachowuje, nie tylko w internecie i w realu to bardzo indywidualna cecha :)
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 23:48
Dalej trzeba mieć bagaż doświadczeń który nabywa się z wiekiem by wdawać się w jakieś głębsze rozmowy. Chociaż przyznam rację że wszędzie znajdą się wyjątki.
Odpisz
15 marca 2015, 12:05
@Mnich1: nie koniecznie, wiedza pomaga, ale to inteligencja w dyskusji gra główną role :) np. Po co ci wiedza o tym, że był ktoś taki jak Hitler i wychwalał Niemcy, ktoś nieinteligentny powie patriota, ktoś inteligentny powie chory fanatyk, przynajmniej ja tak uważam :)
Odpisz
12 lutego 2015, 21:30
Ach ci 12 letni użytkownicy...
Odpisz
17 lutego 2015, 10:43
Ta na obrazku wygląda na 9 lat :L
Odpisz
17 lutego 2015, 10:47
@J2319: bo w internecie nie możesz ufać nikomu
Odpisz
15 marca 2015, 12:06
znam wiele dwunastolatków bardziej ogarniętych od dorosłych :P
Odpisz
12 lutego 2015, 20:05
czemu ludzie myślą w ten sposób o 12-latkach?
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2015, 20:50
@Uszko: Z powodu "gimbazy" czyli tych kolesi co piszą bez powodu "ku*as", "Polska przejmuje film", "pie**ol się" itd.
Odpisz