Piję, bo miałem zostać prezydentem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Rel
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Fajnie że odpowiedzieli
Brawo za czujność!
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2015, 09:54
Pije od narodzin. :v 👏
Odpisz
26 lutego 2015, 16:29
@TomekPL23: nie. pije bo chcial wtedy juz zostac slawnym, lol. nie potrafisz czytac wykresu? ;_;
Odpisz
26 lutego 2015, 17:35
@julka1280: Nie. ;-; Plz, pobij mnie.
Odpisz
27 lutego 2015, 14:30
@TomekPL23: nie, lol, nie! nie bije ludzi ktorzy odpowiadaja na moje komentarze ._.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:28
@julka1280: Grasz w LoL'a ?
Odpisz
12 kwietnia 2015, 23:14
@hejt123: umm, nie. jestem zbyt leniwa. dlaczego pytasz? mam zacząć? .-.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 17:36
@julka1280: Zaczynaj, polecam :D. Piszesz ''lol'' to myslalem :/
Odpisz
14 kwietnia 2015, 16:31
@hejt123: lol to beka śmiechu, LoL to gra. tak dla jasnosci ;)
Odpisz
15 lutego 2015, 17:10
ja nie pije alkoholu
Odpisz
15 lutego 2015, 17:39
Mądrze prawi, polać mu!
Odpisz