Tak to mniej więcej wygląda...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Angielskie śmieszki
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2018, 20:53
Co to był za film?
Odpisz
17 lutego 2015, 15:46
Dlaczego ludzie uważają, że ich jedynym celem w życiu jest znalezienie tzw. drugiej połówki? Dlaczego zawsze, gdy widzę takie obrazki, zaczynają się od "naszym celem jest...", albo czymś podobnym? A co, jeśli powiedziałbym ci, że nie chcę i nigdy nie chciałem się z nikim wiązać? Że mam większe ambicje, niż zostawienie światu potomka?
Odpisz
17 lutego 2015, 16:45
@darcus: Zostaw ich... im dopiero hormony zaczynają buzować...
Odpisz
17 lutego 2015, 17:52
@darcus: Widać jesteś kimś wysoce ważnym, ambicje powiadasz, mnie ciekawi co robi osoba z twoim poziomem tutaj ? Marnujesz się chłopie idź lepiej zostaw po sobie ślad bo nikt nie będzie pamiętał że w ogóle istniał taki ideał jak ty. (Albo i nie)
Odpisz
17 lutego 2015, 18:26
@UnderBird: Nie jestem ważny. Jeszcze nie. Jestem tutaj, bo muszę doczekać pewnego okresu, zanim będę mógł zacząć realizować swoje plany. A ludzie, którzy jedyne czego chcą w życiu, to miłości, są zwyczajnymi prostaczkami.
Odpisz
17 lutego 2015, 21:13
@darcus: Hoho, walił bym po ryju do czerwoności c: teraz pytanie kto cię łapkuje, wstawił sobie na avatar geniusza, piszesz tak mądrze, a w szkole twój geniusz zanika, już nie sadzisz się do pary siedzącej w parku bo są prostaczkami bo facet by cię pogonił. Buraczkowe zero
Odpisz
17 lutego 2015, 21:49
@UnderBird: Jak ja kocham jak ludzie hejtują mnie, bo mnie nie rozumieją <3
A teraz pora na parę faktów - JESTEM geniuszem gdziekolwiek jestem. Czy tutaj, czy w szkole - To nie ma znaczenia. A nie sadzę do pary na ławce w parku, bo po pierwsze to nic nie da, a po drugie NIE PRZESZKADZA MI to, że ktoś ma 'drugą połówkę'. Przeszkadza mi to, kiedy ktoś ma drugą połówkę i uważa to za kulminację swojego życia.
A teraz bądź łaskaw być idiotą gdzie indziej.
Odpisz
18 lutego 2015, 18:41
@darcus: Pyszna cebula, wyborna. Jesteś taki mądry oh oh a mi nie ustąpiłeś co ja teraz robię. Mądry głupiemu ustąpi c: Ps: Die in hell c:
Odpisz
28 czerwca 2017, 22:27
@darcus: z biologicznego punktu widzenia to naszym jedynym celem w życiu jest reprodukcja i jak najdłuższe przetrwanie
Odpisz
28 czerwca 2017, 22:30
Po to mamy mózgi żeby przestać przejmować się tylko i wyłącznie biologią.
Odpisz
28 czerwca 2017, 22:50
@darcus: A to zabawne, bo biologia żebyśmy przetrwali udoskonaliła nasze mózgim A teraz robimy jej trochę na złość. Głupiutka biologia.
Odpisz
28 czerwca 2017, 23:43
@Rander: Nic dziwnego, biologią steruje przypadek.
Odpisz
12 lipca 2018, 20:54
@darcus: Tu nie masz racji, natura nie robi niczego bez sensu.
Odpisz
12 lipca 2018, 21:53
@geralt735: Robi wszystko, żeby przetrwać. To co akurat będzie potrzebne, to przypadek.
Odpisz
12 lipca 2018, 22:06
@Rander: Dostosowuje się, ale jest to dzieło przemyślane.
Odpisz
13 lipca 2018, 09:01
@geralt735: Przemyślane przez kogo?
Odpisz
13 lipca 2018, 09:34
@darcus: Przez biologię.
Odpisz
13 lipca 2018, 09:37
@geralt735: Biologia nie jest świadoma.
Odpisz
13 lipca 2018, 11:29
@darcus: A jednak ewolucja nie przebiega bez sensu. Masz oskrzela?
Odpisz
13 lipca 2018, 11:42
@geralt735: Przebiega absolutnie bez sensu. Wiesz cokolwiek w temacie?
Odpisz
13 lipca 2018, 11:47
@darcus: Ja może nie, za to ufam mojej nauczycielce od biologii.
Nie wydaje mi się, żebyś Ty miał być wszechwiedzącym ekspertem głoszącym prawdę objawioną.
Odpisz
13 lipca 2018, 13:18
@geralt735: Wcale nie trzeba nim być żeby wiedzieć, że ewolucja gatunków to dzieło kilku zasad i przypadku.
Odpisz
8 sierpnia 2018, 10:44
@darcus: lol
Odpisz
17 lutego 2015, 18:53
Wiecie że jest coś takie jak miłość platoniczna?
Odpisz
17 lutego 2015, 20:16
@GamerFur: A wiesz, że jest coś takie jak miłość bez zobowiązań?
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2015, 08:18
@DeadExtreme: Wiesz że jest coś takiego jak samotość(każdy argument jest inwalidą.)
Odpisz
17 lutego 2015, 20:15
W sensie, że mamy namówić kogoś by był/była nudystą/nudystką?
Odpisz
17 lutego 2015, 16:31
50 pierwszych randek
Odpisz
17 lutego 2015, 15:06
wiem , że miało wyjść artystycznie , ale zabrzmiało tak:"każdy jest ubrany , a my mamy go rozebrać"
trochę to nieteges
Odpisz
17 lutego 2015, 13:05
Wygląda jak Adam Sandler,ale przypomina mi też jednego gościa z American Pie ;_; proszę mnie oświecić kto to jest.
Odpisz
17 lutego 2015, 13:06
Sandler,tak myśle
Odpisz
17 lutego 2015, 13:19
To Adam Sandler widziałem ten film polecam, ale nie pamiętam nazwy.
Odpisz
17 lutego 2015, 13:21
@KlamliwyLukas14: 50 pierwszych randek. Chyba
Odpisz
17 lutego 2015, 13:23
Raczej tak, bo ta nazwa co podałeś wiąże się z filmem.
Odpisz