Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Angielskie śmieszki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2015, 21:52
Death Note!!!
Odpisz
26 stycznia 2017, 01:21
(odkop) Death Note forever!
Odpisz
26 lipca 2018, 12:30
Albo lepiej do 36 odcinka bo prawdziwy fan nie uznaje zakończenia. A tak na serio to przy zakończeniu idealnie widać że autorom znudził się death note i chcieli to już skończyć.
Odpisz
26 lipca 2018, 12:54
@InfiniteTheJackal: Nom :v
Odpisz
3 lutego 2019, 02:43
@InfiniteTheJackal: odkop wiem
To nie tak że się im znudził tylko 'wydawnictwo' (czy jak to nazwać) często wymusza na autorach aby przeciągało serię a najwyraźniej oni chcieli skończyć i nie mieli już pomysłu przez co wyszło to co wyszło
Odpisz
18 lutego 2015, 20:27
Near to szmaciarz (tak, wiem że nie ma to nic wspólnego z obrazkiem)
Odpisz
21 lutego 2015, 23:38
ja bym powiedziała raczej, że przedszkolak, ale to też ciekawa opcja :3
Odpisz
26 stycznia 2017, 01:24
(odkop) Kiedyś myślałam, że Near to dziewczyna a Rem to facet. ;-;
Odpisz
24 grudnia 2017, 19:03
Aha.
Odpisz
24 grudnia 2017, 19:42
@Archeologwinternetach: Dzięki za odkop.
Odpisz
18 lutego 2015, 13:26
je**ny...
Odpisz
10 sierpnia 2016, 17:55
@Chrzaszcz_Trzcinowy: To normalne,że starsze dziecko to ogląda. Wszyscy mamy w sobie dzieci! W 2017 będzie koniec my little pony i liczba samobójstw i okaleczeń wzrośnie o jakieś 100%.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:43
@Fluttershy66: 1. Odkop (data)
2. Jak już to wzrośnie DO 100% a nie O 100%.
3. Nie każdy ma świra na punkcie kolorowych kucyków z bajki.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:49
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Wiem.
Odpisz
26 stycznia 2017, 01:23
@Fluttershy66: (odkop) To "dziecko" to agent/detektyw. Ma ksywę L. I w oryginale nie było kucyków, bo jak w kryminalnym anime mogą być kucyki?
Odpisz
15 lutego 2015, 12:10
Mam zamiar kiedyś to obejrzeć (oczywiście chodzi o Death Note).
Odpisz
18 lutego 2015, 13:49
@Soberker: Główny bohater i jego laska się powieszą.
Odpisz
18 lutego 2015, 13:54
@KlamliwyLukas14: Gówno prawda, bo zostanie postrzelony, a Shinighami wpisze jego imię do notesu. (przynajmniej tak jest w anime, nie wiem jak w mandze)
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2015, 13:55
@Gaiaphage: Przeczytaj mój nick...W dodatku usuń komentarz, bo on chciał DN obejrzeć nie psuj mu zabawy.
Odpisz
18 lutego 2015, 13:58
@KlamliwyLukas14: Wiesz właściwie nic mu nie powiedziałem, bo nawet on nie wie w jakich okoliczność zostanie postrzelony.
Odpisz
18 lutego 2015, 14:37
@Gaiaphage: No to ja wyjaśnię :D
SPOILER:
Już miał zabić Neara i powiedział że to on jest Kirą. Ale notes był fałszywy więc go nie zabił. W zegarku miał też kawałek z notesu ale ktoś go zauważył i postrzelił mu rękę Raito chciał napisać imię krwią i zaczęła się seria strzałów. Uciekł i usiadł na schodach po czym Ryuuku zabił go poprzez notes.
Psuję wam zabawę :D
Odpisz
18 lutego 2015, 14:38
@Gaiaphage: I tak powinieneś usunąć. To nadal jest spoiler :/
Odpisz
18 lutego 2015, 15:19
@AdiXiks: Oj tam oj tam. *umiera jednorożec*
Odpisz
18 lutego 2015, 15:25
@Soberker: Anime jest średnie, manga lepsza.
Odpisz
18 lutego 2015, 16:15
@DanateDMC: TY! Jak mogłeś napisać coś takiego...
Odpisz
18 lutego 2015, 16:36
@AdiXiks: Bo anime jest serio średnie. Manga jest lepsza
Odpisz
18 lutego 2015, 18:18
@HejkaNaklejka: Nie zepsułeś... Light a nie Raito xD
Odpisz
18 lutego 2015, 18:39
@Gaiaphage: Dzięki ;-;
Zresztą i tak do jutra zapomnę
Odpisz
18 lutego 2015, 18:46
@kr225: Czyta się Raito bo japońce nie wymawiają L, po za tym Raito brzmi lepiej.
Odpisz
18 lutego 2015, 20:48
@Soberker: Spełnij swoje plany
Odpisz
18 lutego 2015, 20:54
@qwerty41: Nie mogę, jestem na 550+ odcinku Łan Pisa xD
Odpisz
18 lutego 2015, 21:16
@kr225: Raito to oryginał po Japońsku ;)
Odpisz
19 lutego 2015, 01:43
@HejkaNaklejka: Ty potworze ;-;
Odpisz
19 lutego 2015, 09:33
@olka12544: *Złowieszczy śmiech*
Odpisz
24 stycznia 2017, 05:33
@HejkaNaklejka: (odkop) Ten "ktoś" to Matsuda Couta.
Odpisz
14 marca 2016, 15:31
Czy tylko mi on przypomina Dr. Smiley'a w Anime? ;-;
Odpisz
24 stycznia 2017, 05:31
@spectra12: (odkop) To jest Death Note.
Odpisz
16 grudnia 2016, 20:28
Hehehe... w oryginale to były gazetki dla dorosłych
Odpisz
21 sierpnia 2015, 23:18
Skoro już jesteśmy przy Death Note, wiecie, że jeśli odwróci się nazwisko Lighta, to wyjdzie Imagay?
Odpisz
2 lutego 2016, 15:03
@Sara231: Jak oglądałem filmiki i obrazki z Imagay to były one bardzo dziwne...
Co to jest?
Odpisz
18 listopada 2015, 18:18
Odpisz
14 lutego 2015, 22:54
czo to za anime?
Odpisz
14 lutego 2015, 22:54
@Tymoslaw0: Death Note
Odpisz
14 lutego 2015, 23:05
moje ulubione
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2015, 23:26
dz*wki
EDIT:piep**ona autokorekta,miało być dzieki
Odpisz
14 lutego 2015, 23:31
@Tymoslaw0: epicka autokorekta ;3
Odpisz
14 lutego 2015, 23:32
moje też
Odpisz
28 lutego 2015, 08:07
@Tymoslaw0: Stary zrobili o tobie obrazek
Odpisz
28 lutego 2015, 11:47
@mrofpower: gdzie?
Odpisz
28 lutego 2015, 12:49
@Tymoslaw0: poszukaj :-D
Odpisz
28 lutego 2015, 15:16
@mrofpower: aha...
Odpisz
17 lutego 2015, 23:05
Nie tak to pamiętam ;-;
Odpisz
18 lutego 2015, 13:10
@Liljon: wiadomo, w oryginale były laski w bikini ;)
Odpisz
22 lutego 2015, 10:56
a właściwie coś jak playboy
Odpisz
18 lutego 2015, 17:57
Death Note ;) jeden z najciekawszych pomysłów głównego bohatera ;) (czy jest tu jakaś dobra dusza która przypomni imię?)
Odpisz
18 lutego 2015, 18:17
@MCAssassin: Najciekawszy pomysł głównego bohatera? No chyba w tym odcinku xD, choć nie, w tym odcinku były lepsze rzeczy xD Np. kawałek węgla z ołówka wetknięty w zawiasy od drzwi... P.S. To Light Yagami, ostatecznie Raito
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2015, 21:10
@kr225: Chodzi o to że tego sie nie spodziewałem (chociaż to anime) dzięki za przypomnienie ;)
Odpisz
21 lutego 2015, 19:38
tak. bo ktomoże to wrzucic....
Odpisz
18 lutego 2015, 17:43
to NIE jest normalne.
Odpisz
26 stycznia 2017, 01:25
@kokomando: (odkop) W oryginale były gazetki playboy. ;-;
Odpisz
17 lutego 2015, 16:36
Pierwsze anime( które widziałam) Nadal na szczycie.
Odpisz
18 lutego 2015, 13:20
@slodziaczek345: Moje też (nie licząc Naruto i Króla szamanów) Nadal go nie skończyłam oglądać ;-; a było to pół roku temu... ;-;
Odpisz
18 lutego 2015, 14:23
@olka12544: w sumie moje też... jak się wzięłam za nie, to skońfzyłam w 2 dni :3
Odpisz
18 lutego 2015, 14:23
lol
*skończyłam
Odpisz
18 lutego 2015, 17:16
A ja oglądałam przez 3 dni potem tydzień nie miałam internetu i zapomniałam na jakim odcinku skończyłam :p ale teraz nadrabiam :D
Odpisz
18 lutego 2015, 15:05
Wydziedziczyć!
Odpisz