Może moglibyśmy... razem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Co za przypadek
Powodzenia
Jeszcze jak
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2020, 18:15
A ten mały gówniak to kto
Odpisz
23 lipca 2020, 13:57
@JuliaQwU: Malawi
Odpisz
15 lutego 2015, 14:41
trójkącik
Odpisz
15 lutego 2015, 14:46
@Henzej: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 lutego 2015, 14:55
@Henzej:
Odpisz
15 lutego 2015, 15:09
@Henzej: Lubię trójkąty.
Odpisz
15 lutego 2015, 16:10
*muzyka z intra serialu "Z archiwum X"*
Odpisz
16 lutego 2015, 21:19
@Henzej: he he
Odpisz
22 września 2019, 12:58
@Henzej: ha ha r*chanie
Odpisz
27 marca 2019, 20:58
Chcieli stworzyć unie polsko węgierską podbić słowacje austrie i rumunie
Odpisz
15 kwietnia 2015, 13:52
Ja nie jestem dziewczyną .-.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 21:03
@maniek12025: Masz siostrę.
Odpisz
4 maja 2015, 15:47
A no... tak mnie wnerwiała xD ona się zadaje z bratem węgier? o.O lol
Odpisz
4 maja 2015, 16:14
@maniek12025: Cóż... siostry Węgier nigdy nie wiedziałem.
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2015, 16:36
Jest xD tylko że nie wyjeżdża z węgier :/ (berta13)
Odpisz
4 maja 2015, 16:38
@maniek12025: A rzeczywiście ^^
Czekaj pójdę po swoją prawdziwą postać...
Odpisz
4 maja 2015, 16:44
@maniek12025: Jestem...
Odpisz
9 maja 2015, 14:50
ide do toalety! *dzwoni po USA* help!
Odpisz
9 maja 2015, 22:24
@maniek12025: Spokojnie towarzyszu...
Stalina nie ma ^^
Jest Wladimir Putin...
Odpisz
12 maja 2015, 18:01
*dzwoni po berte13 i lolmana i donvelda* POMOCY!
Odpisz
12 maja 2015, 19:43
@maniek12025: Przecież możemy żyć w przyjaźni i pokoju...
Odpisz
20 kwietnia 2015, 21:12
No na babę nas zrobili .-.
Odpisz
15 lutego 2015, 18:30
będziemy przeprowadzać rozbiór Słowacji
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 18:36
@ziomek2009: Lubię bułki
Odpisz
23 lutego 2015, 19:05
@TypowyPolak: Ja tysz
Odpisz
23 lutego 2015, 18:45
to ja
Odpisz
23 lutego 2015, 18:29
Wprawdzie kilka lat mieszkam w UK , ale nie wiedzialam ze w Polsce zmieniono flage. Kiedys byla bialo-czerwona (biale u gory) jak ten swiat zmienia sie !!
Odpisz
24 lutego 2015, 16:46
@gosiek1111: nowy w internetach?
Odpisz
23 lutego 2015, 17:35
wow wow Słowacja taka chamska wow wow :D
Odpisz
15 lutego 2015, 16:55
Nie jestem kobietą!!!
Odpisz
15 lutego 2015, 17:02
@Kamjusz: i też nie jesteś polandballem XD
Odpisz
15 lutego 2015, 17:29
@Uszko: W realu - nie
Odpisz
15 lutego 2015, 17:40
@Kamjusz: a w lidlu?
Odpisz
15 lutego 2015, 17:40
@Kamjusz: w ogóle nie XD
Odpisz
23 lutego 2015, 11:41
@noszkurnawszystkozajete: a w biedronce?
Odpisz
23 lutego 2015, 17:26
@Kamjusz: trollujesz- prawda?
Odpisz
23 lutego 2015, 17:42
@Kamjusz: Nie jesteś też Polandballem na jeja. Ja nim jestem. Ale masz rację, kobietą nie jestem.
Odpisz
23 lutego 2015, 17:50
@tiktak101: W Emipku.
Odpisz
8 marca 2015, 10:19
@PolandbaII: Właśnie że polandballow może być bardzo dużo bo polska stronk :D
Odpisz