memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 lipca 2016, 12:35
Ta jasne... bo ty masz dziewczynę...
Odpisz
20 marca 2012, 15:20
oj trafili w punkt
25 maja 2012, 21:34
@danielosmucios: no nie ?
21 marca 2012, 14:00
To niekoniecznie musi być fotel.
17 marca 2012, 14:59
dokładnie
16 marca 2012, 18:33
ja mam 2 ale tak nie mam
16 marca 2012, 18:09
a ja nie mam foteli, więc nie mam jak
16 marca 2012, 17:04
@gryzioch150: Cóż.. ja jeden już rozpiernic*yłam jak tak robiłam gdy grałam.. .-.
16 marca 2012, 17:03
@hoopcOLA: Oj tam oj tam x3
16 marca 2012, 14:23
W domu: będzie tak lezeć póki fotel się nie wypi.eprzy xD
16 marca 2012, 14:09
szlachta
16 marca 2012, 08:56
Ten koleś ma nieźle krótkie nogi.
14 marca 2012, 15:53
Ale z tego gościa cienias... Kiedy sobie "siedzę" na fotelu to mogę śmiało porównać to lekcji jogi
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 lipca 2016, 12:35
Ta jasne... bo ty masz dziewczynę...
Odpisz
20 marca 2012, 15:20
oj trafili w punkt
Odpisz
25 maja 2012, 21:34
@danielosmucios: no nie ?
Odpisz
21 marca 2012, 14:00
To niekoniecznie musi być fotel.
Odpisz
17 marca 2012, 14:59
dokładnie
Odpisz
16 marca 2012, 18:33
ja mam 2 ale tak nie mam
Odpisz
16 marca 2012, 18:09
a ja nie mam foteli, więc nie mam jak
Odpisz
16 marca 2012, 17:04
@gryzioch150: Cóż.. ja jeden już rozpiernic*yłam jak tak robiłam gdy grałam.. .-.
Odpisz
16 marca 2012, 17:03
@hoopcOLA:
Oj tam oj tam x3
Odpisz
16 marca 2012, 14:23
W domu: będzie tak lezeć póki fotel się nie wypi.eprzy xD
Odpisz
16 marca 2012, 14:09
szlachta
Odpisz
16 marca 2012, 08:56
Ten koleś ma nieźle krótkie nogi.
Odpisz
14 marca 2012, 15:53
Ale z tego gościa cienias... Kiedy sobie "siedzę" na fotelu to mogę śmiało porównać to lekcji jogi
Odpisz