Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2015, 19:31

Historia Francji nie zaczyna się w 1914 roku. Wcześniej jakoś oddziały francuskie zawsze dzielnie walczyły i często wygrywały.

Avatar Lord666666

16 lutego 2015, 00:43

Lub wysyłały polskich ochotników do tłumienia buntu na wyspie :-D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 lutego 2015, 09:43

@Lord666666: Rewolucja na Haiti wybuchła w 1790 roku, a Legię Naddunajską wysłano tam dopiero w 1801 roku. To po pierwsze.
Po drugie: Polacy walczyli wcześniej dla Austrii przeciwko Francuzom i wpadli w niewolę francuską. A niebezpiecznych jeńców należy się pozbyć, zwłaszcza jeżeli sami chcieli zostać wysłani.

Avatar Lord666666

16 lutego 2015, 10:40

Tego nie wiedziałem :-)

Avatar VanQuisch

20 lutego 2015, 15:16

Walczyli przeciwko Francji bo Austria ich zmusiła. A na wyspę pojechali właściwie pod przymusem Napoleona.

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2015, 15:40

@VanQuisch: Polski dowódca (już zapomniałem nazwiska...) sam zgłosił chęć do stłumienia tego powstania.

Avatar VanQuisch

3 marca 2015, 18:40

Tego nie wiedziałem.

Avatar maniek12025

23 lutego 2015, 09:10

O.O biedna francja polska musi uciekac bo do stanie KIJEM OMG!!!!!!!! Albo biegne po hussar aby pomóc francji! Polska Stronk!

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2015, 14:35

Karol Młot spojrzał na ostatni obrazek i zaczął płakać, a Karol Wielki poklepuje go po ramieniu.

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2015, 13:08

*Dotyka Francję patykiem*

Avatar erykhim44

Edytowano - 20 lutego 2015, 14:35

.

Avatar weluszek

20 lutego 2015, 11:15

Jestem idiotą.

Avatar Uszko

20 lutego 2015, 11:17

@weluszek: wiemy

Avatar PanUranu

20 lutego 2015, 13:09

@weluszek: Pjona, ja też.

Avatar Brachiozaur08

12 maja 2015, 19:05

@weluszek: PIE**OLISZ!

Avatar
lolman533

15 lutego 2015, 20:13

nigdy nie widziałem niczego podobnego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

A, okej

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Powodzenia

To się nie może nie udać

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka