Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2022, 23:11
Ale bym pomiział
Odpisz
16 lutego 2015, 19:05
A najsmaczniejsze psy to chow chow. Po chińsku - smaczny smaczny.
Odpisz
16 lutego 2015, 19:59
@figaro19: Google tłumacz mówi co innego :D
Odpisz
16 lutego 2015, 20:11
@figaro19: Czym się różni Chiński pies od Polskiego ?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Polski szczeka a Chiński skwierczy
Odpisz
18 stycznia 2018, 19:45
@Lacoste: to było tak suche. że chce mi się pić
Odpisz
23 lutego 2015, 14:17
i jeszcze mina tego gościa XD
Odpisz
17 lutego 2015, 17:36
Bierem
Odpisz
16 lutego 2015, 19:01
Przy okazji największy. Pokazałbym dodatkowe zdjęcia, ale aplikacja... no cóż.
Odpisz
17 lutego 2015, 09:19
@CEzikMaj: Jego wysokość to 60–66 cm. A Masa to około 60 Kilogramów.
Odpisz
16 lutego 2015, 19:59
Wszystkie psy powinny tyle kosztować to może ludzie by je w końcu szanowali...
Odpisz
16 lutego 2015, 20:11
@Oliwciakowa: ja je też szanuje, zawsze przed ich zjedzeniem modle sie to Boga.
Odpisz
16 lutego 2015, 23:15
@Oliwciakowa: Stać by Cię przynajmniej na takiego było? Poza tym jakby tyle kosztowały to prawie nikt by ich nie kupował i poszły by sobie do wesołego pana Chińczyka.
Odpisz
16 lutego 2015, 23:52
@SerBad: rozśmieszyło mnie to i nagle zrobiło mi się przykro :v good job
Odpisz
16 lutego 2015, 23:55
@JedenPrawdziwyAdmijin: no tak, 2 mln to przegięcie ale nie zmienia to faktu że gdyby musieli za nie sporo płacić to by o nie dbali
Odpisz
16 lutego 2015, 23:20
ciekawe ile kosztuje człowiek
Odpisz
16 lutego 2015, 21:47
po której lewej
Odpisz
16 lutego 2015, 21:18
dum dum duuuuuuum
Odpisz
16 lutego 2015, 19:56
Mina tego pana- bezcenne
Odpisz
16 lutego 2015, 19:45
kupił a nagle po 2 dniach mu zdechł i co wtedy ? :D
Odpisz
16 lutego 2015, 19:50
@MAX600: i mu zdechly psy
Odpisz
16 lutego 2015, 20:02
@SerBad: ta i 2 mln poszło się ...
Odpisz
16 lutego 2015, 19:44
Było...w Galileo...
Odpisz
16 lutego 2015, 19:40
wnioskując po minie tego chłopaka sądze że trzeci mastif jest pod nim
Odpisz
16 lutego 2015, 19:43
@SerBad: You made my day.
Odpisz
16 lutego 2015, 19:30
A prawego nie podali, bo jest czarny. RASIZM!
Odpisz
16 lutego 2015, 19:37
Ale po Twojej prawej, czy po mojej prawej?
Odpisz
16 lutego 2015, 19:39
@DickAss: Tak.
Odpisz
16 lutego 2015, 19:22
w polsce były takie 2 a jeden był u moich rodziców ale kiedy przeprowadzaliśmy się do miasta sprzedaliśmy go za dosyć małą cenę
Odpisz