Ostrożnie dobieraj sobie dziewczynę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Ładne rzeczy
Znak czasów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ziarenko traumy wyrosło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2022, 22:12
lepiej być sam niż z niewłaściwą osobą
Odpisz
18 kwietnia 2019, 09:13
Harry Potter życiem!
Odpisz
27 maja 2018, 12:40
lepiej być sam niż z niewłaściwą osobą
Odpisz
21 stycznia 2017, 09:35
O nie!! To znaczy, że jestem brzydka :C (A heavy metal jest kobiecy?)
Odpisz
4 czerwca 2016, 09:24
Zabić zanim złoży jaja!
Odpisz
23 kwietnia 2013, 11:57
Tylko tyle? Ja bym ja udusila
Odpisz
3 października 2013, 18:08
@chihuahua111: A ja obdarł ze skóry i spalił.
Odpisz
4 października 2013, 08:04
Na ruszcie :)
Odpisz
4 października 2013, 14:08
@chihuahua111: Nie, miotaczem ognia.
Odpisz
5 października 2013, 07:51
A co z prochami?
Odpisz
17 października 2013, 15:29
@chihuahua111: Mogę odkupić. Muszę zrobić pustynie przed zamkiem żeby mi się plastiki nie zlatywały.
Odpisz
16 października 2015, 22:02
NA stos!
Odpisz
23 maja 2015, 17:24
I co?Jestem brzydka bo nie maluję się i lubię gry komputerowe? Jestem dziecinna bo wolę od tego badziewnego zmierzchu "Gwiezdne wojny" i "Harrego Pottera"?Jestem zdzirą bo Nie cierpię Lady Zgagi i Bimbera i zamiast tego wolę Rocka, Rock and Rolla,Bluesa i rap?Matko,czasem się cieszę że nie jestem jak inne dziewczyny.
Odpisz
25 listopada 2014, 14:26
Patrzcie od tyłu xD
Odpisz
23 października 2014, 21:48
Ja gram w gry i sie maluje i co XD
Odpisz
5 października 2014, 18:10
Harry Potter lepszy od Zmierzchu.
Odpisz
3 maja 2014, 20:18
Czy tylko ja zauważyłem tam napis bieber
Odpisz
27 maja 2014, 13:06
@ognistykowboj: Nie nie tylko ty
Odpisz
2 maja 2014, 15:00
Spadaj babo ._.
Odpisz
28 stycznia 2014, 07:56
Ja gram w gry komputerowe i się maluję...
Odpisz
17 października 2013, 15:59
uwielbiam Harrego Pottera, niecierpię Lady Gagy, Rihanny i britney spears
Odpisz
17 sierpnia 2012, 13:11
ja ją zabije twierdzi że jestem brzydka bo gram w gry?! ta i pewnie jestem głupia bo gram w noge a idiotka bo jeżdżę na desce ?! idiotka (z niej) a chłopaków ostrzegam uważajcie jak wybieracie dziewczyne bo okaże sie że jest taka jak ta.
Odpisz
20 października 2012, 08:23
@loki111: ej ej spokojnie
w końcu ,,zdzira" zjechała z komiksu
ja uważam ze ona ma wszystko na odwrotnie
Odpisz