Byłeś kiedyś tak pijany...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Szybki jak błyskawica
Jakby trochę nie fair
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2021, 00:32
Red text lol
Odpisz
16 lutego 2015, 19:36
Było
Odpisz
16 lutego 2015, 19:45
potwierdzam
Odpisz
16 lutego 2015, 20:07
potwierdzam potwierdzenie
Odpisz
16 lutego 2015, 20:48
@XM9StudioPL: potwierdzam potwierdzenia potwierdzenia
Odpisz
16 lutego 2015, 22:03
@qwerty41: potwierdzam tą srakę
Odpisz
23 lutego 2015, 20:06
potwierdzam potwierdzenie tej sraki.
Odpisz
23 lutego 2015, 20:07
@SurMix: Potwierdzam srakę potwierdzenia sraki
Odpisz
23 lutego 2015, 20:36
@Neronixu: Potwierdzam potwierdzenie sraki potwierdzenia sraki
Odpisz
23 lutego 2015, 20:37
@zziomus: Nie zezwalam.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 21:50
@DeadExtreme: a ja tam zatwierdzam potwierdzenie potwierdzenia sraki potwierdzenia sraki
Odpisz
7 marca 2015, 12:35
@pancerny366: Potwierdzam, że coś jest z wami nie tak.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 16:51
@miszcz: Potwierdzam potwierdzenie że jest z nimi coś nie tak
Odpisz
24 lutego 2015, 10:29
no.... ale tylko raz!!
Odpisz
23 lutego 2015, 23:24
A było nie raz nie dwa a trzy razy
Odpisz
23 lutego 2015, 23:07
To jest tak za**biste, że za każdym razem śmieje się gdy to widzę :p
Odpisz
23 lutego 2015, 21:24
Było -,-
Odpisz
23 lutego 2015, 21:18
Było
Odpisz
23 lutego 2015, 20:53
Szczerze?
Odpisz
23 lutego 2015, 20:17
Solo we dwóch ? #pianipolacy
Odpisz
17 lutego 2015, 11:46
Byłeś kiedyś tak naje**ny, że naku*wiałeś solo w duecie?
Odpisz
16 lutego 2015, 22:51
Było,a poza tym to duet.
Odpisz