Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Powodzenia
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2015, 16:08
Świerszczyk USAballa...
Odpisz
17 lutego 2015, 16:25
@figaro19: wołałeś mnie? .-.
Odpisz
17 lutego 2015, 16:36
Nie, Russiaball wyzwał Cie na solówkę. W piciu Ropy.
Odpisz
17 lutego 2015, 17:19
@korobov: challenge accepted
Odpisz
17 lutego 2015, 17:31
Ropy bogatej w siarkę, a taką może wypić i wytrzymać tylko Rosja, Polska, Ukraina i Białoruś.
Odpisz
17 lutego 2015, 17:35
@korobov: heh łatwizna *piję ropę z siarką* jeeessst dobrze *wymiotuje i krwawi* może jednak nie .-.
Odpisz
18 lutego 2015, 13:16
to on na ciebie nakablował
Odpisz
22 lutego 2015, 18:23
Potrzebny jakiś fez? ^^
Odpisz
23 lutego 2015, 12:20
@korobov: czekaj... Polska, Ukraina i Białoruś nie ma ropy! a Rosja ma gaz!
Odpisz
23 lutego 2015, 14:02
Mylisz się, na Sybetii jest mnóstwo ropy, a Polska ma największe złoża lądowe w Europie. Fakt, że zasiarczone, ale lepszy rydz niż nic. A, Białoruś importuje od Rosji, a następnie eksportuje do Ukrainy.
Odpisz
23 lutego 2015, 14:44
@korobov: Poland ma ropę?! Poland dam 3 dolary za całą ropę!
Odpisz
23 lutego 2015, 15:38
Ha, Chyba za pół litra. Wiem, że potrzebujecie ropy jak diabli.
Odpisz
23 lutego 2015, 18:33
@korobov: więc... demokracja albo 500 dolarów za całość .-.
Odpisz
23 lutego 2015, 18:53
Rosja, dasz atomówki. Niemcy, dajesz czołgi. Wlk. Brytania, dasz samoloty i flotę. Kanada, ruszaj niedźwiedziami.
Odpisz
23 lutego 2015, 19:43
@korobov: ja mam flotę, samoloty, atomówki i grubych >:D
Odpisz
23 lutego 2015, 20:08
Miśki na grubych.
Odpisz
23 lutego 2015, 22:23
@korobov: a i czołgi też mam >:D
Odpisz
22 lutego 2015, 20:37
Haha przeczytałem świat według Isamu xD
Odpisz
22 lutego 2015, 20:40
@fufon: Ja tak samo xD
Odpisz
22 lutego 2015, 20:46
@fufon: Islamuxbomba
Odpisz
22 lutego 2015, 23:23
@BlackNinja77: IsamuXtrąba :v
Odpisz
23 lutego 2015, 20:56
@MrWonny: IsAmUxPoMpKaDoRoWeRa
Odpisz
23 lutego 2015, 08:07
W Turcji są muzułmanie i piją
Odpisz
22 lutego 2015, 19:42
NOPE
Odpisz
22 lutego 2015, 19:34
Coś bym napisał ale zaraz wyjdzie że jestem gejem...i takie tam....
Odpisz
17 lutego 2015, 15:59
i tak na świecie mamy dobrze
Odpisz
22 lutego 2015, 18:56
@Seth_Mint: Do czasu ;)
Odpisz
22 lutego 2015, 18:47
Żadnego homoseksulyzmu!
Odpisz
22 lutego 2015, 18:51
@SzarusiaSparkle: Jeżeli się słyszało o jakimś homoseksualiście w internecie to on zawsze bierze argument że tak się urodził. Więc...
Odpisz
22 lutego 2015, 19:18
@SzarusiaSparkle: to raczej dotyczy gimpera
Odpisz
22 lutego 2015, 20:09
@SzarusiaSparkle: Stop gejom! Kobiety mają "mniej praw" więc może być tu wyjątek *lenny face*
Odpisz
23 lutego 2015, 08:03
@SzarusiaSparkle: tak
Odpisz
22 lutego 2015, 18:40
Polandball gone wild
Odpisz
17 lutego 2015, 19:03
Ja tu tylko jem popcorn.
Odpisz