Jak pokonać narastające znużenie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ładne rzeczy
Nie są aż takie pyszne
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2018, 21:36
w 3 bym zabił siebie
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2018, 12:36
Ja sobie lubię walnąć szklankę lodowatej wody. Wyjaśnić może to to że moja pra pra babcia była rosjanką więc zimno mi nie przeszkadza
Odpisz
18 lutego 2015, 21:22
trójkę to ja prawie codziennie robię... ;-;
Odpisz
20 lutego 2015, 12:53
@Plague_Doctor: w GTA xD
Odpisz
20 lutego 2015, 16:00
@goldymisiek: w realu...
Odpisz
20 lutego 2015, 18:03
@Plague_Doctor: Wiem gdzie mieszkasz :)
Odpisz
23 maja 2015, 10:58
@Plague_Doctor: i od tamtego czasu musisz robić zakupy W Lidlu?
Odpisz
27 grudnia 2015, 23:33
@Plague_Doctor: Piątka stary
Odpisz
24 kwietnia 2015, 20:49
nie mam schodów:(
Odpisz
21 lutego 2015, 00:45
mam zabić kogoś przed, czy po zawale xD
Odpisz
18 lutego 2015, 21:30
co mam matke zabić?
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2015, 21:31
@ALKATRAZ: ja kocham moją mame a ty?
Odpisz
18 lutego 2015, 21:33
@crazenata: co ku*wa ? to jest najważniejsza osoba naszego życia
Odpisz
18 lutego 2015, 21:48
@ALKATRAZ: nie siebie zabij bedzie lepiej dla jeja ;p
Odpisz
18 lutego 2015, 21:48
@iker159: no właśnie, matka to nie człowiek bo człowiek jest zacofaną intelektualnie istotą
Odpisz
18 lutego 2015, 22:24
@crazenata: Ja nie kocham twojej matki.
Odpisz
18 lutego 2015, 22:45
@iker159: a co z tatą
Odpisz
19 lutego 2015, 07:18
aha powiem jej to i będzie wpie**ol
Odpisz
19 lutego 2015, 07:29
@crazenata: Też kocham twoją mamę
Odpisz
19 lutego 2015, 08:42
@crazenata: Niemam pomysły...
Czy to takie głębokie , czy głupie...
Odpisz
19 lutego 2015, 14:35
@tymekwieczor: hehuheh piątka !
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2015, 16:21
@tymekwieczor: zazdrosna bede :)
Odpisz
18 lutego 2015, 20:02
Próbowałem, trzecia działa wyśmienicie.
Odpisz
18 lutego 2015, 20:13
Do tego odwiedzają nas mili panowie w niebieskich mundurach!
Odpisz
18 lutego 2015, 20:16
Dzięki!też musze spróbować!
Odpisz
18 lutego 2015, 20:17
a potem sie jom je szypko nastojonco ?
Odpisz
18 lutego 2015, 20:48
@SerBad: Ręce opadają
Odpisz
18 lutego 2015, 21:10
@asylius: Ludzie-smerfy?
Odpisz
19 lutego 2015, 14:35
@zatoka: rence opadajom
Odpisz
18 lutego 2015, 23:30
Wszystko oprócz 3 zrobione
Odpisz
18 lutego 2015, 21:15
jak ktoś serio ma takie problemy to nie polecam prysznica rano jako rozwiązanie (codziennie zasypiam pod prysznicem)
Odpisz
18 lutego 2015, 20:50
No tak,czytam,czytam myślę może skuteczne.Obrazek poważny ale na koniec musieli coś takiego wwalić,i to jest fajne.
Odpisz
18 lutego 2015, 20:44
przeczytałam: jak pokonać masturbację XD
-
-
-
-
-
-
Jak kiedyś przeczytam ten komentarz pewnie uznam się za idiotkę
Odpisz
18 lutego 2015, 20:54
@albatrosia: Po co kiedyś, jak można teraz? :D
Odpisz
18 lutego 2015, 20:44
Trzecia porada trochę do bani, bo działa krócej niż kawa i trzeba jeszcze raz :/
Odpisz
18 lutego 2015, 20:39
Muszę wypróbować 3 :3
Odpisz
18 lutego 2015, 20:31
o 3 myślę zawsze w szkole
Odpisz
18 lutego 2015, 20:25
O ku*wa 5(21) tego jeszcze nie było O_O
Odpisz
18 lutego 2015, 20:28
@Quatum:
Odpisz
18 lutego 2015, 20:38
@Quatum: a ocena 6(66) XD?
Odpisz
19 lutego 2015, 08:55
@Quatum: ehh było 5(42)
Odpisz