Może dlatego tak lubimy śnić?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Brawo za czujność!
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2018, 13:19
Chcialbym pozdrowic podroznikow w czasie, mam nadzieje ze zobaczymy sie w 2020 roku!
Odpisz
13 sierpnia 2018, 13:24
@Sushinator: Oczywiście, spróbuję nie zapomnieć.
Odpisz
13 sierpnia 2018, 15:14
@ewelkapl: Ten uczuc gdy nie pamietasz swoich wlasnych komentarzy
Odpisz
6 lipca 2019, 20:35
@Sushinator: Mamy 2019 Ale chciałbym się upewnić czy żyjesz
Odpisz
6 lipca 2019, 21:37
@JaTuTylkoSprzatamPodloge: nie, umarłem, wybacz
Odpisz
20 stycznia 2020, 20:28
@Sushinator: siema
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2016, 05:18
codziennie wieczorem, słuchając Antka Smykiewicza, leżąc na łóżku, rozmyślam jak by było fajnie, gdyby miłość mojego życia była ze mną. Często potem ryczę. Jestem w nim zakochana po uszy od jakiegoś roku.
FOREVER ALONE ;(((
Odpisz
19 lutego 2015, 19:34
Mam tak
Odpisz
19 lutego 2015, 01:42
Ze słuchawkami na uszach <3
Odpisz
18 lutego 2015, 21:53
nie
Odpisz
18 lutego 2015, 19:36
Chce nieśmiertelności dla każdego.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2015, 19:37
@GamerFur: nie! Proszę zabijcie go zanim zrobi coś głupiego i zniszczy cywilizację!
Odpisz
18 lutego 2015, 20:30
@opliko95: Dobra,to był zły pomysł
Odpisz
18 lutego 2015, 21:15
@GamerFur: nawet wieczne życie było by lepsze - można było by popełnić samobójstwo
Odpisz
18 lutego 2015, 21:33
@opliko95: Najlepsze było by jakby każdy mógł żyć w swoim idealnym świecie.
Odpisz
18 lutego 2015, 21:30
Tak. Kiedyś marzyłam o tym, żeby zastrzelić slendera i sprawdzić czym widzi.
Odpisz
18 lutego 2015, 19:21
Marzenia zawsze mogą się spełnić. Nie powinno się twierdzić, że „nigdy się nie wydarzą”, bo z takim podejściem daleko nie zajdziemy.
Odpisz
18 lutego 2015, 21:24
@MrocznyWilk: skoro tak to ja
chcę obalić grawitację dzięki czemu całą fizyka pójdzie w pi*du
Odpisz
18 lutego 2015, 21:03
tak
Odpisz
18 lutego 2015, 21:03
Nigdy nie bede mogla zabijac ludzi bezkarnie *chlip*
Odpisz
18 lutego 2015, 21:01
Nie
Odpisz
18 lutego 2015, 20:06
Nie znam tego uczucia.
Odpisz
18 lutego 2015, 19:50
tak
Odpisz
18 lutego 2015, 19:50
Chcę dziewczyny xd
Odpisz
18 lutego 2015, 19:26
ja marze o pokoju na świecie
Odpisz
18 lutego 2015, 19:28
@ALKATRAZ: A Ty co? W konkursie piękności startujesz? ;D
Odpisz