Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Ostry ten sędzia
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przypałowo
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2015, 18:03
12 lat temu w Azkabanie:waka waka ee waka waka eee caminamina sambiriła dis tajm for AzkabanXD
Odpisz
22 lutego 2015, 14:08
I spróbuj się z takim dogadać...
Odpisz
25 maja 2015, 18:16
@to_jestem_ja: masz coś do mojego Syriusza? !! ♥♥♥♥
Odpisz
26 maja 2015, 07:31
@HyriuszBlackTv: Eeeee... nie?
Odpisz
21 lutego 2015, 11:57
;D
Odpisz
18 lutego 2015, 14:10
dobre 5/5 i do ulu :D
Odpisz
18 lutego 2015, 15:57
@bylejakbylegdzie: poczułem się jak w dziale z grami
Odpisz
18 lutego 2015, 22:01
@damiank888: GÓPJE ŃE DZIAUA JEDEN NA MILJON
Teraz poczułeś się jak w dziale z grami
Odpisz
19 lutego 2015, 16:05
1/12312435532 gupia ide graci w majnkrawt
Odpisz
20 lutego 2015, 14:20
@damiank888: jak można ropic flake polski do kury nogami askiodk,;aslk;zlkoepls;a;'fls'd
Odpisz
20 lutego 2015, 14:44
@erykhim44: Battlefield ma lepszom grafike.
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2015, 15:11
@SkaTpl: Batylfild gupku ćulowaty !!111!!!!ONE1111!!!ONE
Odpisz
20 lutego 2015, 15:53
Teraz w 100% jest jak w dziale z grami.
Odpisz
20 lutego 2015, 15:58
@damianno2000: Ńje guptasku . To gry som w topie. #radzieckainwerszja #harztak
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2015, 16:09
@damianno2000: zpiertalai iidotio gupi :D
Odpisz
20 lutego 2015, 14:55
Dobreeee
Odpisz
20 lutego 2015, 14:51
Nie przetłumaczone?! Widzę że czynimy postępy.
Pozdrowienia dla kumatych. ;)
Odpisz
20 lutego 2015, 14:44
hehu heh lol
Odpisz
20 lutego 2015, 14:41
Albo mi się zdaje, albo było tydzień temu.
Odpisz
18 lutego 2015, 07:27
Ok. Lets's cok !
Odpisz
20 lutego 2015, 14:24
@mozaj: ok
Odpisz
20 lutego 2015, 14:11
Śmiechłę XD dobre 5/5
Odpisz
18 lutego 2015, 08:29
Serious black BFE
Odpisz