Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2019, 20:10
Ok
Odpisz
20 września 2014, 13:07
Zamieńcie się miejscami,może pomoże.
Odpisz
20 czerwca 2014, 17:02
Ciekawe dlaczego ja zawsze tak widzę swój pokój........
Odpisz
23 lutego 2013, 17:43
True. Raz po horrorze leżałem pod kocem do 4 nad ranem. Jeszcze przed tym horrorem zagrałem w F.E.A.R. 2.
Odpisz
19 marca 2012, 18:54
Ta dziewczyna jest na obydwu obrazkach... dziwne.
Odpisz
19 marca 2012, 18:18
żałosne
Odpisz
18 marca 2012, 09:52
Nie rozumiem tego
Odpisz
19 marca 2012, 13:22
Ty nic nie rozumiesz
Odpisz
18 marca 2012, 18:23
prawda 5/5
Odpisz
18 marca 2012, 15:39
eee tam... Paranormal Activity to tak, ale nomalnie to nie ;D
Odpisz
18 marca 2012, 11:02
co to ma być? te obrazki chyba są takie same
Odpisz
18 marca 2012, 14:18
nie widzisz tych cieni?
Odpisz
18 marca 2012, 13:50
a ja nawet jak nie obejrze horroru tak mam ;( nie moge czasami spac po nocach
Odpisz
18 marca 2012, 12:19
jak jest ciemny pokuj po horrovze wchodzi diabeł xDD
Odpisz
18 marca 2012, 09:50
Dlatego ja horrorów nie oglądam. Uważam, że życie to wystarczający horror.
Odpisz
18 marca 2012, 09:48
ja po hororach ide spać a najpriew cos wypije
Odpisz
18 marca 2012, 09:01
U mnie tak nigdy nie jest. Od razu zasypiam.
Odpisz