Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

3 stycznia 2022, 09:13

Ale oro

Avatar JaJestemZWami

24 maja 2021, 17:45

Ale przeżył?

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2023, 20:20

@JaJestemZWami: Tak, ma się dobrze. Jego imię to czterdzieści i cztery

Avatar michgol

15 kwietnia 2012, 20:18

WTF?

Avatar Stopa71

19 września 2011, 17:15

To nie polonez tylko wlasnie opel ascona, pamietam to bylo we wroclawiu z 6 lat temu, na Kazimierza Wielkiego

Avatar marcelm50

14 września 2011, 22:38

ale to było dobre

Avatar krystian7676

6 maja 2011, 14:43

taki sam jak moj polonez heh
szkoda tego poloneza

Avatar vegetassj4

19 lutego 2011, 13:58

ale urwal !

Avatar tomek56

31 grudnia 2010, 18:20

100/100

Avatar Mario1970

15 maja 2009, 09:32

To jest Opel Askona z lat 78 -85.Do Polski go tu go wyklepią ,będzie jak fonkel nowka nie śmigany.

Avatar Wortalik

9 kwietnia 2009, 23:34

hehe to polonez :p 5/5

Avatar Matrix4

15 lutego 2009, 12:25

Ciekawe kto ma taki samoczhód

Avatar Danielo

6 lutego 2009, 15:34

o lol 4/5

Avatar ADI6080

2 lutego 2009, 14:29

to jest polonez tylko troszke przygniecion xp

Avatar pm666

26 stycznia 2009, 23:10

siedzialem nad tym chyba z godzine i tak: to na bank nie poldek. moze to byc i ford i łada i vw i dacia i Hyundai i nissan i toyota i peugot znalazlem podobne auta z tych marek do tego ale zadne nie wyglądalo dokladnie jak to.

Avatar Hanzou

26 stycznia 2009, 19:11

Lol to nie ejst Polonez? To skoro to nie jest Polonez to bynajmiel Łada (nie wiem jak sie pisze) ale napewno nie ''stary ford'' matole...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Mało znany szczegół

Znak czasów

Nie po oczach

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka