Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TerkinPL

28 czerwca 2019, 19:16

Avatar TrolmasterPL

9 czerwca 2015, 08:25

Widziałem to. Też się zdziwiłem.

Avatar JestemSzajbusZbfxD

25 kwietnia 2015, 21:12

co wszyscy mają z tym Gaben'en

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar JestemSzajbusZbfxD

21 maja 2015, 13:12

@Scpfundacja2: a dobra ja długo jestem mam kompa grałem też na brata ale nie wiedziałem kim jest Gaben bo nie używam zbytnio slangu.

Avatar Scpfundacja2

21 maja 2015, 14:04

Avatar kamykPL

26 lutego 2015, 16:42

A może to jest zniżka na premium?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2015, 20:47

@kokomando: a teraz dropa po radomowemu mi wczoraj droplo ale cos zapakowalem i poszo w pi**u

Avatar miszcz

2 marca 2015, 14:35

@kamykPL: Ten niżej wytłumaczył tato.

Avatar masterpredator124

27 lutego 2015, 07:46

GAYBEN.

Avatar miki712

26 lutego 2015, 21:58

tu mogło chodzić o orange box który jest pod wszystkimi grami valve

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2015, 14:40

Avatar fufon

26 lutego 2015, 18:14

o luju wyświetla obrazki z komentarzy w apce mobilnej :D

Avatar monho25

Edytowano - 26 lutego 2015, 18:26

@fufon: Już od dawna. ._. Ty używasz jakiegoś explorera na komórkę czy co?

Avatar Soberker

26 lutego 2015, 17:14

Chciałbym sobie w TF2 pograć (słyszałem, że fajny, ale nie grałem), ale większość DAAAARMOOOOOWWWYYYYYCCCHHH (?!) gier jest p2w. Jest tu jakiś doświadczony gracz, który może potwierdzić, że nie jest p2w i że nadal się rozwija?

Avatar gulpin

26 lutego 2015, 17:21

@Soberker: to że nie jest p2w ja mogę potwierdzić
ale to czy się rozwija to kwestia sporna...

Avatar bylejakbylegdzie

26 lutego 2015, 17:44

@Soberker: jeśli przez "rozwija" masz na myśli 2gb nowych czapek i 1 broń co jakiś czas to tak

jedyne co się rozwija tam to społeczeństwo graczy bo często tworzą nowe mapy

Avatar Cilithos

26 lutego 2015, 17:45

@Soberker: Nie jest P2W bo każda broń (którą również dostajesz w darmowym losowaniu co godzinę) oprócz plusów, dla równowagi ma też minusy. Z kolei czapki i inne ubrania nie dają graczowi nic oprócz zmienionego wyglądu i czasem efektów dźwiękowych

Avatar Soberker

26 lutego 2015, 17:49

@Cilithos: Brzmi ciekawie, może to sprawdzę.

Avatar Tomasz95

Edytowano - 19 lutego 2015, 16:39

Ja widziałem promocję -105% (albo -125, wiem że powyżej -100%) czyli musieli mi zapłacić za zakup.

Avatar Hank1212

26 lutego 2015, 16:28

@Tomasz95: Potwierdzone info, też widziałem :P

Avatar pafik

26 lutego 2015, 16:42

@Hank1212: jaka gra?

Avatar bylejakbylegdzie

26 lutego 2015, 17:44

@pafik: wszystkie dlc do fallout raz były po takiej cenie

Avatar DarkTicTacPL

26 lutego 2015, 16:58

Gaben najbardziej trolluje w CS GO :P

Avatar AresXX22

26 lutego 2015, 16:54

A-BU-GABEN!!!

Avatar GamerFur

19 lutego 2015, 15:09

*Tu jest six flags song gabem version.*

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2015, 16:03

@GamerFur: Klikam, a piosenka się nie włącza! Co jest?
.
.
.
Nie, to był żart.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 lutego 2015, 16:03

@GamerFur: *edycja spowodowana podwojeniem się komentarza*

Avatar bylejakbylegdzie

19 lutego 2015, 13:34

dobre :D
ale promocje 0% też niezłe

Avatar hiimcatking

19 lutego 2015, 15:04

@bylejakbylegdzie: Promocje -197% też.

Avatar bylejakbylegdzie

19 lutego 2015, 15:19

@hiimcatking: widziałem tylko -102% :/

Avatar hiimcatking

19 lutego 2015, 17:03

@bylejakbylegdzie: Czasami tak się dzieje. Szczerze nie pamiętałem dokładnie ile %.

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2015, 14:48

gabe mistrzem :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Lekko nie będzie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Fergus

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka