Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie znoszę kleszczy
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2021, 20:05
Wszystko źle ze spoueczeństwem. Teraz poproszę o gówną
Odpisz
22 marca 2021, 08:54
No i co z tego? Z utratą dziewictwa to praktycznie nic się nie zmienia poza tym że można się pochwalić że "Miało się ten pierwszy raz", a z utratą telefonu traci się: bardzo dla nas cenne zdjęcia, dostęp do kont internetowych, zapisane numery telefonu do znajomych postępy w ulubionych grach i telefon warty kilkaset jak nie kilka tysięcy złotych.
Odpisz
20 marca 2021, 09:51
Ok boomer.
Odpisz
19 lutego 2015, 19:16
Utrata dziewictwa u niektórych jest wręcz celem...
Odpisz
19 lutego 2015, 20:16
@AdiXiks: Ty i tak tego nie osiągniesz...
Odpisz
19 lutego 2015, 20:37
Czyżby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 marca 2021, 00:33
@AdiXiks: I jak, osiągnięty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 lutego 2015, 21:38
Odpisz
19 lutego 2015, 19:05
Teraz dla niektórych idiotów strata telefonu jest większym problemem niż utrata kogoś bliskiego.
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2015, 19:22
Niestety taki świat, takie czasy. Nic nie poradzisz, tacy ludzie są i będą.
" Nie ma idiotów bez świata, nie ma świata bez idiotów".
Odpisz
19 lutego 2015, 21:21
Pościg za pieniądzem sprawił, że wiele dzieci więcej czasu spędza z telefonem niż z własną matką. Nic dziwnego, że potem mieszają im się wartości. Dla wielu ważniejsze (i łatwiejsze) jest tyranie do późna w pracy by dziecko miało nowe spodnie, tablet, komputer niż po prostu wytłumaczenie mu, że przedmioty szczęścia nie dają (trudno wpoić tę wartość w dzisiejszych czasach i jest to czasochłonne) i spędzić razem trochę czasu
Odpisz
19 lutego 2015, 19:21
Niestety to prawda. Smutne czasy.
Odpisz