Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kontowtrakcieusuwania

2 listopada 2021, 20:05

Wszystko źle ze spoueczeństwem. Teraz poproszę o gówną

Avatar YTFireLordYT

22 marca 2021, 08:54

No i co z tego? Z utratą dziewictwa to praktycznie nic się nie zmienia poza tym że można się pochwalić że "Miało się ten pierwszy raz", a z utratą telefonu traci się: bardzo dla nas cenne zdjęcia, dostęp do kont internetowych, zapisane numery telefonu do znajomych postępy w ulubionych grach i telefon warty kilkaset jak nie kilka tysięcy złotych.

Avatar kubek200250

20 marca 2021, 09:51

Ok boomer.

Avatar AdiXiks

19 lutego 2015, 19:16

Utrata dziewictwa u niektórych jest wręcz celem...

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2015, 20:16

@AdiXiks: Ty i tak tego nie osiągniesz...

Avatar AdiXiks

19 lutego 2015, 20:37

Czyżby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Towarzysz777

18 marca 2021, 00:33

@AdiXiks: I jak, osiągnięty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2015, 21:38

Avatar
Lunia21

19 lutego 2015, 19:05

Teraz dla niektórych idiotów strata telefonu jest większym problemem niż utrata kogoś bliskiego.

Avatar PanKieubaska

Edytowano - 19 lutego 2015, 19:22

Niestety taki świat, takie czasy. Nic nie poradzisz, tacy ludzie są i będą.

" Nie ma idiotów bez świata, nie ma świata bez idiotów".

Avatar arki316

19 lutego 2015, 21:21

Pościg za pieniądzem sprawił, że wiele dzieci więcej czasu spędza z telefonem niż z własną matką. Nic dziwnego, że potem mieszają im się wartości. Dla wielu ważniejsze (i łatwiejsze) jest tyranie do późna w pracy by dziecko miało nowe spodnie, tablet, komputer niż po prostu wytłumaczenie mu, że przedmioty szczęścia nie dają (trudno wpoić tę wartość w dzisiejszych czasach i jest to czasochłonne) i spędzić razem trochę czasu

Avatar Kuziemek

19 lutego 2015, 19:21

Niestety to prawda. Smutne czasy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Były nóżki, nie ma nóżek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie znoszę kleszczy

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka