Robo-Wizja. Robisz to źle.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jest taka skromna...
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dwa różne spojrzenia
Niezły wyczyn
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2015, 20:41
Futurama zawsze potrafiła mnie rozśmieszyć, no może oprócz tego odcinka z tym psiakiem ;(
Odpisz
20 lutego 2015, 14:02
@malaho2000: to jedyny odcinek,który oglądałem.Tak drogie dzieci,nie oglądam futuramy
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2015, 04:13
Ach ten będęr
Odpisz
20 lutego 2015, 04:14
lyl nie mogę napisać b en der
Odpisz
19 lutego 2015, 21:52
Szkoda że już zaprzestali robić Futuramę...
Odpisz
19 lutego 2015, 18:29
Odpisz
19 lutego 2015, 17:29
Ach ta dzisiejsza technologia
Odpisz
19 lutego 2015, 17:18
było
Odpisz
19 lutego 2015, 17:16
a tam kupa lel hehu heh
Odpisz
19 lutego 2015, 17:28
@SerBad: twarożek xd z kupom
Odpisz