Kim jestem i w co wierzę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Nie są aż takie pyszne
Papierowa szkoła posting
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2025, 18:22
Wiem że ten post ma pare lat i nikt tego nie przeczyta ale gnostycy to wczesnochrześcijańska sekta wierząca że bóg jest zły
Odpisz
16 listopada 2023, 10:24
Gnostyk ateista
Odpisz
6 listopada 2022, 22:31
Agnostyk teista
Odpisz
23 czerwca 2022, 13:43
agnostyk teista
Odpisz
21 marca 2022, 07:24
Agnostyk teista
Odpisz
31 sierpnia 2021, 16:04
Gnostyk-Teista
Odpisz
23 kwietnia 2021, 08:43
Agnostyk Ateista
Odpisz
24 lutego 2021, 12:22
Agnostyk-teista
Odpisz
25 lutego 2020, 07:32
Agnostyk ateista
Odpisz
2 marca 2015, 20:19
Jestem agnostyczką-ateistką :)
Odpisz
27 maja 2015, 17:13
@Takita6: ja tak samo :D
Odpisz
12 lutego 2020, 23:17
@Takita6: współczuję
Odpisz
21 lutego 2019, 14:41
Agnostyk-ateista
Odpisz
8 sierpnia 2018, 10:33
Obie rzeczy po prawej są zje**ne. Nie masz ostatecznych dowodów
Odpisz
5 sierpnia 2018, 11:20
GA
Odpisz
21 sierpnia 2017, 17:06
agnostyk-teista
Odpisz
16 lipca 2017, 23:00
Gnostyk-Teista
Odpisz