Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2022, 18:51
Oby lepiej nie
Odpisz
25 lutego 2015, 20:12
Odpisz
25 lutego 2015, 20:40
@Neronixu: Dziękuje Putin XD
Odpisz
25 lutego 2015, 21:51
@Neronixu: Dziękuję Putin
Odpisz
26 lutego 2015, 00:14
@Neronixu: put in dziękuję (lenny face)
Odpisz
26 lutego 2015, 09:14
@Neronixu: Dziękuję Putin
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2015, 09:15
@Neronixu: Dziękuję Putin
Odpisz
7 marca 2015, 21:54
@Neronixu: pier*** sie putin
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2015, 20:54
@Neronixu: ejukęizd nitup
Odpisz
13 kwietnia 2015, 17:37
@Neronixu: ¡uıʇnd ǝɾnʞęızp
Odpisz
5 maja 2015, 23:04
@Neronixu: DZIĘKUJĘ PUTIN
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:52
@Neronixu: DZIĘKUJE PUTIN
Odpisz
20 sierpnia 2015, 22:50
@Neronixu: dzięki put in ........................................ ty tępy bobasie .
Odpisz
5 września 2015, 00:07
@Neronixu: Dziękuje ch*ju
Odpisz
18 maja 2016, 21:32
@Neronixu: dziękuje putin
Odpisz
1 września 2016, 12:34
@Neronixu: Dziękuje Putin
Odpisz
20 października 2016, 17:16
@Neronixu: NIE dziękuje putin SPIER**LAJ ZJE*IE XDDD
Odpisz
12 lutego 2017, 20:44
@Neronixu: Dziękuję Putin
Odpisz
16 czerwca 2017, 19:15
@Neronixu: DZIĘKUJĘ PUTIN
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:07
@Park_Jiminnie: PRZESTAŃCIE ODPOWIADAĆ NA TEN KOMENTARZ XD ON MA 2 LATA
Odpisz
13 kwietnia 2021, 00:05
@Neronixu: nie
a i dziękuję Putin
Odpisz
14 kwietnia 2021, 18:24
@Neronixu: wielka Lechia
Odpisz
Edytowano - 19 września 2018, 07:39
Dziękuję putout
Odpisz
9 stycznia 2018, 21:31
sziteja is comiig
Odpisz
26 lutego 2015, 16:21
Wot ku*wa tiechnika
Odpisz
26 lutego 2015, 15:24
szczerze to tam jest napisane Sziteja is Somiid
Odpisz
26 lutego 2015, 12:03
spi***alaj putin nie lubie cie !
Odpisz
19 lutego 2015, 17:00
Clap Clap Napisałaś w tytule Sziitjeja
To ma sens
Odpisz
25 lutego 2015, 23:24
@Darcuss007: Ukryte przeslanie.
Odpisz
25 lutego 2015, 22:23
jak uzyskales taka czcionke?
Odpisz
25 lutego 2015, 23:18
@Dertboj: To cyrylica,grecka i polska.
Odpisz
25 lutego 2015, 23:19
@Trilogyyy: sory nie ma greckiej
Odpisz
25 lutego 2015, 22:17
może jeszcze niedźwiedzia wyśle?
Odpisz
19 lutego 2015, 17:30
Ç?! Pa ruski nie ma takijej litjery!
Odpisz
19 lutego 2015, 19:23
@XM9StudioPL: Da, takoj bukwy niet!
Odpisz
19 lutego 2015, 19:37
@Jejowicz: Ja znał ja coś źle napisał potomu szto moj ruski ssje
Odpisz
25 lutego 2015, 21:07
@XM9StudioPL: mjenia pa ruski jest niet dobry ;-;
Odpisz
25 lutego 2015, 21:07
Sz(i)itjeja (i)c (ç)ot(i)i(g)
Odpisz
20 lutego 2015, 13:44
winter is coming?
Odpisz
20 lutego 2015, 13:24
ŁO PRZECZYTAŁEM TO ;_;
Odpisz