No co pan, panie władzo?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Jakby trochę nie fair
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2021, 17:32
Skojarzyło mi się troche z dying light , bo tam też mozna tak trollować zombie zeby wpadły na kolce
Odpisz
29 października 2015, 20:50
mnie to wygląda jak gościu zuca granat w drzewo i siła eksplozji popycha tego PC pod samochod
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:42
@polo334: *NPC :v i tak to wygląda ale to tyllo mod
Odpisz
16 lipca 2015, 21:39
świąteczny prezent
Odpisz
3 maja 2015, 18:14
pro ninja
Odpisz
23 lutego 2015, 18:42
Jak on ustawił śnieg w gta 5 ? :o
Odpisz
23 lutego 2015, 18:55
@TypowyPolak: trzeba wlaczyc kody
Odpisz
23 lutego 2015, 22:00
@TypowyPolak: Na online przez jakiś czas był śnieg nie słuchaj ich nie ma takich kodów
Odpisz
3 maja 2015, 18:13
@maciekja145: są kody debilu
Odpisz
29 marca 2015, 15:47
nie ma kodów na śnieg
Odpisz
23 lutego 2015, 17:53
WESOŁYCH ŚWIĄT, SKU*WYSYNU
Odpisz
23 lutego 2015, 17:04
To nie policjant ale ratownik medyczny :D
Odpisz
23 lutego 2015, 15:31
Epickie AI :P
Odpisz
23 lutego 2015, 15:06
co to za gra?
Odpisz
23 lutego 2015, 15:12
@rosalina: GTA 5
Odpisz
23 lutego 2015, 15:31
@rosalina: Grand Theft Auto V (GTA 5)
Odpisz
23 lutego 2015, 18:35
@rosalina: won na fejsbuka i spłoń ;-;
Odpisz
31 maja 2016, 18:58
@rosalina: Czemu tyle łapek w dół? ;-;
Odpisz
19 lutego 2015, 21:26
z jakiej to gry?
Odpisz
20 lutego 2015, 10:12
@grzegorzman: GTA 5
Odpisz
20 lutego 2015, 11:28
@Vader0PL: thx
Odpisz
23 lutego 2015, 18:34
@grzegorzman: Ić spłoń ;-;
Odpisz
23 lutego 2015, 22:46
@SentexPL: może ktoś napisać ić 15 razy? bo na tablecie jeste
Odpisz
24 lutego 2015, 13:29
To było specjalnie niedoje**ny gimbusie.
Odpisz
24 lutego 2015, 17:37
@SentexPL: nawet nie wiesz ze ma 190875 lat i nazywać kogoś gimbem (nie znasz wieku)
Odpisz
24 lutego 2015, 17:48
Ić do działu gry ;-;
Odpisz
24 lutego 2015, 17:52
@SentexPL: ??? wat?
Odpisz
19 lutego 2015, 18:16
Urok świąt.
Odpisz