Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2013, 20:18
Ja tam bym stała na schodach.
Odpisz
28 marca 2013, 07:21
@Izbela: a ja bym spał na schodach!
Odpisz
28 marca 2013, 09:19
@asdfmovi1: chytre :D bardzo mądrze kolego :D
Odpisz
28 marca 2013, 15:06
@Izbela: dzięki!
Odpisz
22 sierpnia 2018, 02:10
@Izbela: I nagle słyszysz wołanie z obu stron:
Ile mam czekać? Już idę do Ciebie.
(Przepraszan, że budzę 2013 c:)
Odpisz
9 sierpnia 2024, 16:38
@Jarzebina5: 6 lat reminder
Odpisz
31 sierpnia 2015, 20:32
po primo nie mam piętra po drugie wziąłbym nóż :P
Odpisz
18 października 2015, 10:54
@TheHunterMikiPL: nóż jest w kuchni :D
Odpisz
18 października 2015, 11:28
@wiktor34: no to bym poszedł do kuchni...
Odpisz
18 października 2015, 11:48
@TheHunterMikiPL: nom ja też bym poszedł do kuchni, a jak by tam był to poszedł bym do kuchni.
Odpisz
18 października 2015, 11:54
@wiktor34: co ty pieprzysz...
Odpisz
18 października 2015, 12:14
@TheHunterMikiPL: bo jak będzie w kuchni to pójdę do kuchni , a jak tam bedzie ibisz to do kuchni , a jak biber bedzie w kuchni to też pójdę do kuchni i wezme noża . do kuchni z nożem pójdę i będzie faza w kuchni i to coś zadźgam nożem i złożę w ofierze dolanowi . co ja napisałem ? nieważne
Odpisz
18 października 2015, 12:16
@wiktor34: ...
Odpisz
24 sierpnia 2021, 11:32
@TheHunterMikiPL: ja zawsze mam nożyk w kieszeni na wszelki wypadek
Odpisz
23 lutego 2020, 17:32
Sram na schodach
Odpisz
30 listopada 2017, 17:52
Biorę łuk i zastrzelam obie.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 12:38
Odpisz
16 listopada 2015, 19:46
Dlaczego mama pracuje w nocy?
Odpisz
14 lutego 2016, 01:04
Bo ma taką prace?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:55
jak się nazywa ten mam (potwór) [°_°]
Odpisz
17 listopada 2013, 13:07
Ja nie mam piętra LoL!
Odpisz
22 listopada 2014, 18:51
@mattom2001: To że ty nie masz nie znaczy że inni też nie mają...
Odpisz
6 grudnia 2014, 21:12
@Bunny_Heart: Zabawne, bo widzisz, komentarz są po to, żeby podzielić się swoją opinią. Moja opinia jest taka: "Ja nie mam piętra LoL!". Rozumiesz? To było trochę dla beki.
Odpisz
4 lipca 2014, 16:06
@KontoUsunięte: kim jest buka?
Odpisz
8 września 2014, 16:47
twoja stara
Odpisz
11 lutego 2016, 21:40
to postać z muminków takiej starej bajki typu "Reksio" czy "Bolek i Lolek".
Większość jak nie wszyscy się jej bali jak oglądali Muminki. Muminki to też a raczej(powstała pierwsza) książka.
Odpisz
4 lipca 2014, 16:05
Dla niekumatych: ten ktoś to nie jigsaw tylko unwanted house guest
Odpisz
4 lipca 2014, 16:04
@KontoUsunięte:
Odpisz
6 lutego 2014, 14:58
o lol
Odpisz
14 grudnia 2013, 08:35
A jak mama by nie odebrała :D ?
Odpisz
18 sierpnia 2013, 16:03
Te schody z Resident evil(gry) wiecie te początkowe.
Odpisz
11 lipca 2013, 12:33
lol
Odpisz