Szybcy i wódka - Rosja Drift
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Pilne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2015, 11:52
SZkoda że szybkich i wsciekłych już nie nagrywają;(
Odpisz
22 lutego 2015, 14:40
@richter: przecież wchodzi 7 część
Odpisz
22 lutego 2015, 15:17
@richter: a ich gra byla najgorsza grą wszechczasow
Odpisz
2 lutego 2017, 16:31
@jakubdwo4: W tym roku będzie 8 część
Odpisz
22 lutego 2015, 14:01
Andrzej po pijaku
Odpisz
22 lutego 2015, 12:13
Gdyby byli szybcy, to wódki by nie było :D
Odpisz
22 lutego 2015, 10:01
tokio drift
Odpisz
22 lutego 2015, 11:48
@Henzej: Tokio Drift-Russian Edition
Odpisz
22 lutego 2015, 11:28
Odpisz
22 lutego 2015, 10:49
Groud Force, bo zdaniem WoT jest to niemożliwe.
Odpisz
22 lutego 2015, 10:34
Było dawno temu w filmikach... ;-;
Odpisz
22 lutego 2015, 10:25
Tymczasem na Ukrainie ...
Odpisz
22 lutego 2015, 10:05
dałem 4 wyskoczyło 4.5 O.o
dałem do ulu, wyskoczyło 3 O.o
wszystko robiłem jako pierwszy O.o
Odpisz
22 lutego 2015, 10:15
@PanSowa12: illuminaci zawsze beda przez toba
Odpisz