Co po śmierci? Wybierz jedną opcję!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
Niezniszczalne
To by wystarczyło
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2023, 15:56
Może być też, że się cofasz do momentu narodzin bez pamięci, jak dobrze pamiętam, ta teoria to "obserwacjonizm' czy coś w tym stylu.
Odpisz
20 lutego 2015, 17:52
Nieśmiertelność. Jak sobie pomyślę, ile dobrego mogę w tym czasie zrobić dla świata...
Odpisz
20 lutego 2015, 17:53
@darcus: I tak w końcu świat się zniszczy i wszyscy umrą, a Ty będziesz żyć i żyć...
Odpisz
20 lutego 2015, 17:54
@darcus: Pod postacią zgrzybiałego bezmózgiego starca? Bo szare komórki by wciąż obumierały...
Odpisz
20 lutego 2015, 17:56
@Maks2603: Jest szansa, że przedtem osiągniemy typ VI w skali Kardaszewa.
Odpisz
20 lutego 2015, 17:57
Nieśmiertelność to brak starzenia się. Nie byłbym starcem, skoro bym się nie starzał. A gdybym się starzał, to nie byłaby to nieśmiertelność. Poza tym, umieranie szarych komórek można obejść. Od tego można by zacząć całe to czynienie dobra.
Odpisz
20 lutego 2015, 18:07
@darcus: Nieśmiertelność to niemożność śmierci naturalnej, wieczna młodość to niestarzenie się.
Odpisz
20 lutego 2015, 18:08
@KingsMax: Śmierć naturalna to śmierć ze starości. Jakbym się zestarzał, to bym w końcu umarł. Tak więc wiesz...
Odpisz
20 lutego 2015, 18:08
@darcus: Jest pare typów Nieśmiertelności Ajsztajnie
1 Starzejesz się ale nie możesz umrzeć naturalnie możesz zginąć przez wypadek albo ktoś cię zabija
2 Nie starzejesz się i tak jak w 1
3 Jesteś całkowicie nie do zniszczenia
Odpisz
20 lutego 2015, 18:09
Pierwsze to nie nieśmiertelność, bo starzejąc się prędzej czy później umrzesz. Trzecie to niezniszczalność.
Odpisz
20 lutego 2015, 18:44
@darcus: ale w takiej nieśmiertelności byś nie umarł za starości, a np. żył na granicy ze śmiercią, gdy jesteś zgrzybiałym starcem w nieskończoność
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2015, 18:45
@opliko95: Skąd wiemy, jaka to jest nieśmiertelność, co? Z resztą, to niemożliwe, żeby starzeć się do pewnego momentu. Starzenie jest niczym innym, jak stopniowym osłabieniem i obumieraniem komórek. W końcu doprowadza to do śmierci. Przeczy to więc definicji nieśmiertelności.
Odpisz
20 lutego 2015, 18:54
@darcus: Nikt nie mówił, że jest to realne rozwiązanie...
Odpisz
20 lutego 2015, 18:56
@opliko95: Wieczne życie jako starzec jest mniej realne, niż po prostu wieczne życie.
Odpisz
21 lutego 2015, 08:44
@darcus: Byłbyś w pewnym sensie stucznie podtrzymywany na życiu.
Twoje komórki nie mogłyby do końca umrzeć
Odpisz
21 lutego 2015, 16:58
W takim razie bym się nie starzał, bo starość to umieranie komórek, do jasnej cholery... A tak w ogóle, to po co ta dyskusja? Na obrazku jest napisane "Nieśmiertelność", ale nie jest opisane, czym dokładnie jest.
Odpisz
12 stycznia 2017, 18:43
@darcus: A w skali Kardasheva nie było przypadkiem jedynie trzech typów?
Odpisz
12 stycznia 2017, 19:35
@Pootis87: Oryginalne tak, ale pozostałe, choć zaproponowane przez Asimova, wciąż są uznawane za część skali Kardaszewa.
Odpisz
4 lutego 2018, 18:44
@darcus: I dostaniesz raka i zapadniesz w wieczną śpiączkę
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2018, 20:44
@kowalski12: To za sto lat stworzą lekarstwo i mnie obudzą :)
Odpisz
4 lutego 2018, 21:10
@darcus: A co jeśli nie stworzą?
Odpisz
4 lutego 2018, 22:45
@kowalski12: Wątpliwe.
Odpisz
27 lipca 2018, 11:52
@darcus: Nieśmiertelność to nie to samo co wieczna młodość bedziesz żyć bez końca a twoje ciało będzie sie rozpadać i gnić zostaniesz zombie
Odpisz
8 marca 2019, 14:58
@darcus: me tu
Odpisz
24 sierpnia 2020, 20:32
@kowalski12: W końcu stworzą. Ludzie są zaradni.
@nosbor możliwe ale co się stanie jak nawet kości się rozpadną? Nie którzy twierdzą że cała świadomość jest w duszy... Czyli wyobraź sobie szkielety ze skyrima. Są świadome ( mimo że chcą ciągle kogoś zabić) ale gdyby nie miały tej chęci mordu mogłby sobie normalnie funkcjonować... Jeżeli bym z takim rozkładam nie czułbyś głodu ani pragnienia... To miło z chęcią bym wybrał takie rozwiązanie... Do póki mi się nie znudzi... A później będę przeklinać szatana/dżina że nie dopowiedziałem że " TYLKO Z WŁASNEJ RĘKI I NIE PRZYMUSZONEJ WOLI MOGĘ UMRZEĆ! I MUSZĘ BYĆ TRZEŹWY ( i nie mogę oszaleć a także mój mózg mógł pomieścić wszystkie nowe wspomnienia i informacje... Mogę być jak zombi żeby zyskiwać nowe komórki mózgowe ale puste)! "
Odpisz
8 marca 2019, 14:57
xD 261 komentarzy
Odpisz
20 stycznia 2019, 16:52
otchlan brzmi dobrze, moglbym widziec czy ktos mnie oplakuje
Odpisz
30 września 2018, 22:08
Rekurencja. W pewnym momencie będę dokonywał idealnych wyborów
Odpisz
1 maja 2018, 11:30
rekurencja
Odpisz
30 kwietnia 2018, 20:52
rekurencja, bo bede mógł grać w gry przez wiele żyć i wiedzieć co robić przez reszte wieczności
Odpisz
3 stycznia 2018, 14:19
Otchłań lub rekurencja
Odpisz
2 grudnia 2017, 22:45
Przez rekurencje mam flashback z Re:Zero :v
Odpisz
7 października 2017, 10:10
nieśmiertelność, chociaż jakby minęło ze 100 lat to granie samemu w ROBLOX'a nie byłoby tego warte
Odpisz
23 sierpnia 2017, 18:11
otchłań albo niebo:P
Odpisz
5 maja 2017, 15:16
Reinkarnacja :P
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:28
Otchłań można patrzeć na kogoś w kiblu :D
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:06
Otchłań . Ludzi będę straszyć .-.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 17:32
Reinkarnacja
Odpisz