Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ingliszmen

15 kwietnia 2023, 15:56

Może być też, że się cofasz do momentu narodzin bez pamięci, jak dobrze pamiętam, ta teoria to "obserwacjonizm' czy coś w tym stylu.

Avatar darcus

20 lutego 2015, 17:52

Nieśmiertelność. Jak sobie pomyślę, ile dobrego mogę w tym czasie zrobić dla świata...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar siasio37

8 marca 2019, 14:58

@darcus: me tu

Avatar Ares1

24 sierpnia 2020, 20:32

@kowalski12: W końcu stworzą. Ludzie są zaradni.
@nosbor możliwe ale co się stanie jak nawet kości się rozpadną? Nie którzy twierdzą że cała świadomość jest w duszy... Czyli wyobraź sobie szkielety ze skyrima. Są świadome ( mimo że chcą ciągle kogoś zabić) ale gdyby nie miały tej chęci mordu mogłby sobie normalnie funkcjonować... Jeżeli bym z takim rozkładam nie czułbyś głodu ani pragnienia... To miło z chęcią bym wybrał takie rozwiązanie... Do póki mi się nie znudzi... A później będę przeklinać szatana/dżina że nie dopowiedziałem że " TYLKO Z WŁASNEJ RĘKI I NIE PRZYMUSZONEJ WOLI MOGĘ UMRZEĆ! I MUSZĘ BYĆ TRZEŹWY ( i nie mogę oszaleć a także mój mózg mógł pomieścić wszystkie nowe wspomnienia i informacje... Mogę być jak zombi żeby zyskiwać nowe komórki mózgowe ale puste)! "

Avatar siasio37

8 marca 2019, 14:57

xD 261 komentarzy

Avatar PapcioStrefa

20 stycznia 2019, 16:52

otchlan brzmi dobrze, moglbym widziec czy ktos mnie oplakuje

Avatar pawlikok

30 września 2018, 22:08

Rekurencja. W pewnym momencie będę dokonywał idealnych wyborów

Avatar InguiTV

1 maja 2018, 11:30

rekurencja

Avatar Projekt14

30 kwietnia 2018, 20:52

rekurencja, bo bede mógł grać w gry przez wiele żyć i wiedzieć co robić przez reszte wieczności

Avatar Caffreze

3 stycznia 2018, 14:19

Otchłań lub rekurencja

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2017, 22:45

Przez rekurencje mam flashback z Re:Zero :v

Avatar
Konto usunięte

7 października 2017, 10:10

nieśmiertelność, chociaż jakby minęło ze 100 lat to granie samemu w ROBLOX'a nie byłoby tego warte

Avatar adix53

23 sierpnia 2017, 18:11

otchłań albo niebo:P

Avatar BahuzankaPL

5 maja 2017, 15:16

Reinkarnacja :P

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2017, 20:28

Otchłań można patrzeć na kogoś w kiblu :D

Avatar justi190

28 kwietnia 2017, 16:06

Otchłań . Ludzi będę straszyć .-.

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2017, 17:32

Reinkarnacja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Niezniszczalne

To by wystarczyło

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka