Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar adsjds

10 lutego 2021, 23:39

Gupi

Avatar adix53

2 kwietnia 2018, 17:10

aha.

Avatar PrawdziwaRey

15 listopada 2016, 21:57

Mimo, że może się to wydawać zwykłym obrazkiem z painta, to po przeczytaniu tego dosłownie jebłam.

Avatar cezarybartosiewicz

15 marca 2015, 10:09

nie śmieszne 1\5

Avatar ola11

25 lutego 2015, 17:17

Jak wbić się z gównem na główną, odcinek 1 ...

Avatar Psychopata_PL

24 lutego 2015, 23:01

Ciekawy czy będzie 2 część, jak ytak to co się będzie działo.

Avatar kacper26300

24 lutego 2015, 14:53

jebłem pozdro z podłogi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Kot_Kot

24 lutego 2015, 18:45

@kacper26300: Ja się umiem naćpać powietrzem ty też się nauczysz

Avatar kacper26300

24 lutego 2015, 20:11

@Kot_Kot: ucz miszczu

Avatar xXkuba22Xx

24 lutego 2015, 19:35

ja chyba jestem jakimś zje*em, kolejny obrazek z którego ja się nie śmieje, a wszyscy inni mają beke. kurde nie ogarniam

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2015, 16:07

O teraz się zesrał co za niesamowita akcja! ;-; gupik bond

Avatar mordek122

24 lutego 2015, 15:32

to się nazywa niespodziewany zwrot akcji

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2015, 15:24

teraz zamiast człowieka sku*wiela będzie ryba sku*wiel xD

Avatar Henzej

24 lutego 2015, 15:20

Te pościgi!Te wybuchy!

Avatar figaro19

21 lutego 2015, 09:43

Pierwszy raz od kilku dni dostałem ataku śmiechu.

Avatar qwerty41

21 lutego 2015, 13:43

@figaro19: Popieram

Avatar diax007

24 lutego 2015, 14:24

@qwerty41: Nie ma to jak pisanie pod każdym komentarzem "popieram".
-Dostałem ataku śmiechu
- Popieram!

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2015, 14:51

@figaro19: Chciałem napisać to samo. :D

Avatar bobik0411

24 lutego 2015, 15:11

@diax007: Popieram XD

Avatar ThekrzoczekPL

24 lutego 2015, 15:00

A to podstepny skurczybyk nie spodziewalem sie ze zakreci

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2015, 14:36

Gupik
Kandydat na prezydenta

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Martyna1274
Dodane przez: Martyna1274

Były nóżki, nie ma nóżek

Trzeba brać osobną torbę

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka