Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2015, 22:54
Czekam :)
Odpisz
28 lutego 2015, 21:40
dam inny tytuł 50 twarzy stacha
Odpisz
28 lutego 2015, 20:37
Menda będzie kibel zajmować!!!
Odpisz
28 lutego 2015, 18:32
Ferdek się w**** i.
Odpisz
28 lutego 2015, 19:24
Co zrobi?(ಠ_ಠ)
Odpisz
28 lutego 2015, 17:45
dlaczego każdy ma taką jazdę na tę książkę
Odpisz
28 lutego 2015, 16:45
O.O WTF
Odpisz
28 lutego 2015, 15:59
Powinno być pisiont
Odpisz
28 lutego 2015, 14:31
"pan jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz"
Odpisz
28 lutego 2015, 14:13
Nie chcę na to patrzeć.Staph,internete,Staph!
Odpisz
28 lutego 2015, 12:45
....
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2015, 12:39
Ja wam ku*wa dam!
Odpisz
28 lutego 2015, 12:36
Już to widzę
Odpisz
28 lutego 2015, 12:03
Paździoch stahp
Odpisz
21 lutego 2015, 13:38
(•o•)
Odpisz