Te osoby nie powinny być rodzicami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jeszcze jak
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2012, 18:19
Na trzecim zdjęciu nikt dziecku krzywdy nie robi. Młody śpi, tatuś gra. Co ma dziecko pasem do siebie przypiąć żeby przypadkiem nie spadło?
Odpisz
31 października 2014, 17:36
@ggesc: Też tak sądzę
Odpisz
2 listopada 2014, 14:52
Po ponad dwóch latach dalej tak uważam ;)
Odpisz
18 lipca 2016, 21:43
@ggesc: a po prawie kolejnych 2 ?
Odpisz
10 lipca 2017, 16:58
@XxkillerxX: A po prawie kolejnym roku?
Odpisz
13 stycznia 2018, 10:49
@ggesc: jak teraz uważasz?
Odpisz
17 marca 2019, 22:27
@ggesc: A teraz?
Odpisz
3 maja 2019, 13:19
@Saurfang: a teraz?
Odpisz
27 października 2020, 06:28
@ggesc: ja teraz także
Odpisz
10 września 2021, 17:44
@ggesc: a jak po 7?
Odpisz
11 września 2021, 14:51
@Tomak: chyba się nie dowiemy
Odpisz
11 września 2021, 15:12
@piecyk5pl: zapytamy za rok
Odpisz
3 listopada 2021, 16:36
@ggesc: a ja nie
Odpisz
14 sierpnia 2021, 11:02
@Konto usunięte: na 3 nic się nie dzieje zlego
Odpisz
4 maja 2021, 12:17
3. Rodzicielstwo-robisz to bardzo dobrze. Niech się uczą co jest fajne od najmłodszych lat. >:3
Odpisz
10 października 2018, 20:04
co zlego w tym ze ktos je zapiekanke?
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:48
na 3 i 9 nic się nie dzieje dziecku i nie widzę powodów, żeby nei mogli być rodzicami
Odpisz
20 marca 2012, 09:37
Piepszeni amerykanie a ptem ludzi zabraknie
Odpisz
21 marca 2012, 11:58
@HiPhOpOwIeC: @HiPhOpowiedz: zgadzam sie
Odpisz
19 marca 2012, 17:45
a niby dlaczego nie
Odpisz
19 marca 2012, 17:55
@BUCxD: Ty też z takiej patologicznej rodziny?
Odpisz
19 marca 2012, 16:53
Ehh U.S.A U.S.A to wszystko od nich :P 4/5
Odpisz
19 marca 2012, 15:04
4 mnie rozwala XD 5/5
Odpisz
19 marca 2012, 14:33
Czym skorupka za młodu...
Odpisz
19 marca 2012, 08:56
Biedne dzieci...
Odpisz
19 marca 2012, 07:15
Jakiego blanta gość na ostatnim pali xD
Odpisz