Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lolum

10 listopada 2020, 11:25

k...a mac ale sie ceny zmienily, dzisiaj za to wszystko z 5 zl trzeba wydac

Avatar Jestem_fajny

24 listopada 2023, 12:28

@Lolum: teraz jeszcze więcej

Avatar lelek

24 lutego 2015, 22:50

I maczugi za 60gr (też są ,ale wtedy były jakieś bardziej popularne i miały inne opakowanie)

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2018, 15:16

@lelek: U mnie za 75 gr

Avatar ResiaPL

31 stycznia 2017, 16:24

Guma Kulka najpyszniejsza

Avatar Misiojulcia

27 marca 2016, 20:30

w sklepie na wsi w której mieszkam jest to oprócz turbo

Avatar tiktak101

5 sierpnia 2015, 13:14

u nas gumy kulki 10 gr miętowe 30 gr

Avatar lukasz649

Edytowano - 28 lipca 2015, 23:07

Kiedyś na urodzinach koleżanki jak pierwszy raz jadłem te lody pałki to to było po prostu za**bistość w gębie i teraz też bym je zjadł tylko że w żadnych sklepach w okolicy (jest ich 5) ich nie ma ;-;

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2015, 13:02

Smak dzieciństwa

Avatar Kivera

12 lipca 2015, 16:39

Nom ^^

Avatar wojtun

6 marca 2015, 22:20

u mnie troche drozej:oranzada 60 gr, gumy turbo nie znam, pałka 50 gr i 30 gr guma kulka.1zł 40 gr za 3 produkty:)

Avatar saper123

25 lutego 2015, 16:56

Pałeczki. :3 Są u mnie za 35gr. Najlepsze lody Eva. Gumy kulki też są. :3

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2015, 12:51

macie dobrze a u mnie
oranżada na miejscu - 1,40 zł
guma mamba - 90 gr
lód pałka - 1,99
guma kulka - 2.00
czyli to samo za 7.29 (chyba nie jestem dobry z matmy ) i wszystko w naszym sklepiku

Avatar ZebraxPL

28 lutego 2015, 07:09

współczuje ci...

Avatar mrofpower

25 lutego 2015, 09:23

U mnie w wakacje przez 1 bodajże dzień były gumy turbo...

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2015, 01:17

Gum nienawidziłam, po minucie robiły się twarde jak cholera :v

Avatar Fox299

24 lutego 2015, 23:31

Lód pałka jest w Łodzi! za 40 gr :3

Avatar Ewusia11

24 lutego 2015, 23:19

Przypomniane dziecieństwo ^•^,

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 lutego 2015, 22:49

A jakie to było uczucie gdy wpakowało się kilka kulek gumy do ust :') A oranżadę Kamenę to jeszcze sprzedają u mnie w mieście w sklepie :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Cashmere
Dodane przez: Cashmere

Pilne

Mało znany szczegół

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dwa oblicza

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka