Tyle szczęścia na jednym obrazku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dwa oblicza
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2020, 11:25
k...a mac ale sie ceny zmienily, dzisiaj za to wszystko z 5 zl trzeba wydac
Odpisz
24 listopada 2023, 12:28
@Lolum: teraz jeszcze więcej
Odpisz
24 lutego 2015, 22:50
I maczugi za 60gr (też są ,ale wtedy były jakieś bardziej popularne i miały inne opakowanie)
Odpisz
3 stycznia 2018, 15:16
@lelek: U mnie za 75 gr
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:24
Guma Kulka najpyszniejsza
Odpisz
27 marca 2016, 20:30
w sklepie na wsi w której mieszkam jest to oprócz turbo
Odpisz
5 sierpnia 2015, 13:14
u nas gumy kulki 10 gr miętowe 30 gr
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2015, 23:07
Kiedyś na urodzinach koleżanki jak pierwszy raz jadłem te lody pałki to to było po prostu za**bistość w gębie i teraz też bym je zjadł tylko że w żadnych sklepach w okolicy (jest ich 5) ich nie ma ;-;
Odpisz
8 marca 2015, 13:02
Smak dzieciństwa
Odpisz
12 lipca 2015, 16:39
Nom ^^
Odpisz
6 marca 2015, 22:20
u mnie troche drozej:oranzada 60 gr, gumy turbo nie znam, pałka 50 gr i 30 gr guma kulka.1zł 40 gr za 3 produkty:)
Odpisz
25 lutego 2015, 16:56
Pałeczki. :3 Są u mnie za 35gr. Najlepsze lody Eva. Gumy kulki też są. :3
Odpisz
25 lutego 2015, 12:51
macie dobrze a u mnie
oranżada na miejscu - 1,40 zł
guma mamba - 90 gr
lód pałka - 1,99
guma kulka - 2.00
czyli to samo za 7.29 (chyba nie jestem dobry z matmy ) i wszystko w naszym sklepiku
Odpisz
28 lutego 2015, 07:09
współczuje ci...
Odpisz
25 lutego 2015, 09:23
U mnie w wakacje przez 1 bodajże dzień były gumy turbo...
Odpisz
25 lutego 2015, 01:17
Gum nienawidziłam, po minucie robiły się twarde jak cholera :v
Odpisz
24 lutego 2015, 23:31
Lód pałka jest w Łodzi! za 40 gr :3
Odpisz
24 lutego 2015, 23:19
Przypomniane dziecieństwo ^•^,
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2015, 22:49
A jakie to było uczucie gdy wpakowało się kilka kulek gumy do ust :') A oranżadę Kamenę to jeszcze sprzedają u mnie w mieście w sklepie :D
Odpisz