Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2016, 21:10
Przybywam z przyszłości !!
Odpisz
19 lipca 2016, 22:47
@FuryGaming: Przez mój obrazek?
Odpisz
19 lipca 2016, 22:56
@figaro19: Nope.
Odpisz
20 listopada 2016, 13:07
@FuryGaming: Przybywam z przyszłości twojej przyszłości!
Odpisz
13 maja 2017, 23:24
@FuryGaming: Przyszłość jest dzisiaj
Odpisz
14 maja 2017, 00:09
@venomman: Ukradłeś mój wehikuł czasu ! Oddawaj go !
Odpisz
6 kwietnia 2018, 00:13
@FuryGaming: taaaa, przyszłość
Odpisz
8 września 2018, 12:44
lmao
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:36
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: elo
Odpisz
14 czerwca 2020, 19:01
siema
Odpisz
17 grudnia 2021, 22:41
@Mevdy: Dobry wieczór
Odpisz
19 lipca 2016, 21:58
Na podstawie tego obrazka powstał obrazek
Odpisz
19 lipca 2016, 22:17
@Dymiitr: dokładnie
Odpisz
19 lipca 2016, 22:33
@Dymiitr: Tak było!
Odpisz
22 lutego 2015, 03:11
Jeszcze 3 miesiące i 3 dni i Wiesiek 3 będzie z 16 godzinami współpracy między Geralt a Yennefer, lub Triss.
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2015, 15:05
@Solid_Snake: Ale nie ma Shani, więc niech się pie**olą.
Odpisz
24 lutego 2015, 19:57
@Mnich1: Nie lubiłem jej za bardzo, ale na imprezie u Shani Geralt u mnie poznawał anatomie człowieka.
Odpisz
24 lutego 2015, 20:01
@Solid_Snake: No to może dlatego tak się cieszysz. Mnie to poirytowało że została Triss (tak wiem że to zgodność z książką) ale skoro sama gra w jedynce się książek zbytnio nie trzymała to czemu znowu w dwójce poszli na łatwiznę i ją wyrzucili?
Odpisz
24 lutego 2015, 21:02
@Mnich1: Może CD-Projekt Red dodał Shani w Wieśku 3. Trzeba czekać do maja. Post Scriptum : Ciekawi mnie czy będzie na mnie Shani zła, ponieważ Alvina oddałem Triss.
Odpisz
24 lutego 2015, 23:10
@Solid_Snake: Znaczy się ja bardzo lubię CD Project Red za to że robią wiedźmina w bardzo dobrym stylu ale nie liczyłbym na taką szczegółowość. Chociaż może ale tylko może mnie jakoś gra zaskoczy bo ja zawsze co do takich RPG mam duże wymagania. Z dwójką mnie trochę zawiedli bo była gorszą odsłoną od jedynki ale czas pokaże czy 3 będzie taka dobra.
Odpisz
25 lutego 2015, 00:10
@Mnich1: Też mi się bardziej podobał Wiedźmin 1. Było więcej wyborów moralnych NP: z Talarem, kiedy można było wstanąć w jego obronie, lub go olać.W Wiedźminie 2 zauważyłem tylko 2 takie poważne wybory, które wpłyną na Wiedźmina 3 .Pierwszy wybór: pomóc Rochowi, lub Iorwethowi( wybrałem Iorwetha). Drugi oszczędzić Letho, lub go zabić(oszczędziłem go).
Odpisz
25 lutego 2015, 03:53
@Solid_Snake: No tak mniej wyborów moralnych to też poważna sprawa bo poszli na łatwiznę albo ludzie albo nieludzie, czemu nie dali znowu neutralności jak w 1 kiedy można było olać i zakon, i wiewiórki. Ładniejsza grafika kosztem jakości fabularnej albo tak miało po prostu być czyli nie po mojemu.
Odpisz
25 lutego 2015, 11:13
@Mnich1: Z tego co mi wiadomo w Wiedźminie 3 ma być, aż 40 zakończeń. I pewnie będzie jedno bardzo dobre zakończenia, gdzie NP: Geralt i Yennefer wracają na wyspe jabłoni i żyją długo i szczęśliwe, jedno bardzo złe NP: Dziki Goń zwycięża. A reszta zakończeń to będą pewnie potyczki, między rasami.I zgaduje,że będzie jedno neutralne zakończenie.To są tylko moje przypuszczenia odnośnie zakończeń.
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2015, 11:15
@Mnich1: Post Scriptum: Zakończenia będą sie dziać w 8 różnych miejscach po 5 na miejce.
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2015, 11:27
@Mnich1: Wstawiło się 2 razy.Przepraszam najmocniej
Odpisz
25 lutego 2015, 14:49
@Solid_Snake: No to ciekawe co piszesz, mam nadzieje tylko że to wyjdzie tylko. Wiem że gra będzie dobra tylko czasem zapewnienia przerastają nawet tak dobrych wydawców i po prostu niektóre elementy mogą być znacznie gorsze od innych. Takie miałem na przykład odczucie w stosunku do drogi Rocha i Iorwetha, po prostu moim zdaniem ścieżka Rocha jest uboga w chuy w stosunku do nieludzkiej drogi. Oczywiście wybory każdy miał różne i równie ważne ale czy to będzie miało jakieś większe znaczenie śmierć Stennisa czy uratowanie go i ta sama analogia co do króla Henselta.
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2015, 17:04
@Mnich1: Własnie się zastanwiam czy król Penis 1 znaczy Stennis 1 co zrobi gdy ujrzy Geralta w Aedirn, lub Henselt w Kaedwen. Zależy od wyborów. I czy Letho będzie z nami podróżował jako towarzysz broni.
Odpisz
25 lutego 2015, 23:42
@Solid_Snake: No nie powinien podróżować bo przecież powiedział że jak go puścimy to go nigdy więcej nie spotkamy. Się zaszyję i tyle.
Odpisz
26 lutego 2015, 00:19
@Mnich1: Oglądałeś trailer Wiedźmina 3 Miecz Przeznaczenia? Jak nie to sobie obejrzyj, ponieważ w jednym momencie widać ręke Letha z czego można wnioskować że Letho dołączył do wiedźminów z szkoły wilka
Odpisz
25 lutego 2015, 08:40
rock: gerard pamietasz jakąś gre z dobrym dubingiem
gerard: nie kór** nie pamietam
Odpisz
24 lutego 2015, 23:46
Ale sceny sexu to się im w wieśku udały.
Odpisz
24 lutego 2015, 19:03
nie rozumiem
Odpisz
24 lutego 2015, 19:04
@Kakamnx: wpisz "cumshot" w google grafika.
Odpisz
24 lutego 2015, 19:06
@ArekTIGER: orzeszwmordę
Odpisz
24 lutego 2015, 19:11
@Kakamnx: no dosłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 lutego 2015, 22:02
@ArekTIGER: Dlaczego mi to zrobiłeś ;-;
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2015, 17:06
lepszy skyrim...
Odpisz
24 lutego 2015, 15:59
Nie lubię takich obrazków ;-;
Odpisz
24 lutego 2015, 16:09
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
Odpisz
24 lutego 2015, 16:49
a ja już nie lubię ciebie ;_;
Odpisz
24 lutego 2015, 22:01
To ich nie oglądaj ;__;
Odpisz
24 lutego 2015, 15:20
Grałem.Triss zobaczy Geralta jeszcze w Wieśku 3 ^^
Odpisz
22 lutego 2015, 09:38
-Wiesz, że wiedźmini noszą dwa miecze?
Dla takich jak Ty nosimy trzeci.
Odpisz
23 lutego 2015, 01:41
@figaro19: Wiem przyjacielu.
Odpisz
23 lutego 2015, 12:11
@figaro19: A wież że dowakiin może dzierżyć aż trzy miecze, lecz używa przy "walce z tobą" tylko jednego?
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2015, 14:26
Smocze dziecie nie ma trzeciego miecza. Wiem to ponieważ wpadłem do wody jako Nord mężczyzna bez zbroi i spojrzałem tam. Żałuje.
Odpisz
24 lutego 2015, 15:20
@figaro19: - Znasz działanie wiedźmińskich eliksirów?
- Trochę...
- Nie tylko głowa staje się po nich twardsza.
Odpisz
24 lutego 2015, 15:12
jak zobaczyłem serial wiedźmin na tv6 to dostałem skrętu kiszek
Odpisz
22 lutego 2015, 10:29
nie gralem
Odpisz