Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Papierowa szkoła posting
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2022, 14:00
Rel, akurat się tam zalatwialem
Odpisz
3 stycznia 2022, 10:56
Ą
Odpisz
24 lutego 2009, 11:32
Haha zajarzyłem po chwili xD Superowe 5/5
Odpisz
15 kwietnia 2019, 11:07
@Zuhan: co nie??? Dobre meme
Odpisz
29 maja 2019, 23:22
@emilian02: beka xxdddd
Odpisz
29 maja 2019, 23:24
@Desuv: nie inaczej
Odpisz
29 maja 2019, 23:33
@emilian02: dokładnie
Odpisz
25 kwietnia 2012, 14:07
Nie chciałbym jechać tym samochodem z tyłu
Odpisz
21 sierpnia 2011, 21:06
oj nie chciałbym być w którymś z tych toitojuw podzczas tego manewru
Odpisz
17 czerwca 2011, 09:04
pech
Odpisz
30 kwietnia 2011, 21:46
wjedzie toytoy nie przejdzie i ka bum toytoyem po ryju omg
Odpisz
29 czerwca 2010, 09:29
a to toi toi zleci jak wjedzie to tunelu i fajna bryczka bedzie fajna bryczka w szambie XD
Odpisz
25 lutego 2009, 17:36
chciałam to dodać lae mi nie przyjeli... i se wzięli pomysł !
Odpisz
24 lutego 2009, 20:03
Zgadzam sie z Fraginem i co jeszcze jakos cien pod ta bryka czerwona jest jakby przerobiony ;p
Odpisz
24 lutego 2009, 19:44
Umiesz tylko innych obrażac co? Przyjrzyj się przy toi-toiach. Albo to fotomontaż, albo screen z filmu który źle został zapisany (cały obrazek w ogóle ma "kropki").
Odpisz
24 lutego 2009, 18:27
a co do obrazka 5/5
Odpisz
24 lutego 2009, 16:31
To jest fotomontaż, bo widac "kropki" przy toi-toiach ;0
Oczywiście 5/5, bo gościu ma niezłego pecha (właściwie to pani ma pecha).
Odpisz
24 lutego 2009, 15:58
o matko...biedny gosciu z tylu.5/5
Odpisz
24 lutego 2009, 14:13
fotomont;p
Odpisz